ABC King

ABC King

ABC King on kodu­mai­sel kapi­ta­lil põhi­nev jalat­site ja akses­suaa­ride müü­giga tege­lev ette­võtte. Alustasime oma tegevusega juba 1993. aastal ning saame uhkust tunda oma pikaajalise kogemuse üle. Meie töö on kandnud soovitud tulemusi, sest täna olme kasvanud üle-Eestiliseks kingapoeketiks.

Usume, et eeskätt on meie arengule aluse pannud suurelt mõtlemine – me otsime alati uusi võimalusi, et oma valdkonnas veelgi paremad olla. Meie soov on olla pidevas arengus, et hoida oma eesmärki – olla number üks kingapood Eestis.

Ala­tes 2008. aas­tast kuu­lub meie ette­võte AS TKM King Tal­linna Kau­ba­maja kont­serni. Kont­serni oman­duses on lisaks ABC Kin­gale ka sel­li­sed kau­ba­mär­gid nagu Kau­ba­maja, Sel­ver, SHU, I.L.U. Tartu Kaubamaja, KIA, Viking Motors ja Viking Security.

Brändid
Tamaris, Peter Kaiser, Fly London, Ecco, Daniel Hechter, Union, New Balance, Polo Ralph Lauren, PepeJeans, Gabor, Hispantias, Geox Respira, Bull Boxer, Vagabond, Rylko, Fiorelli, Bugatti_el, Jana, Rieker, Liu Jo, Gerry Weber, LLOYD, Clarks, Caprice, Pepe Castell, Viking
Välisvaade
Majajuht ›