ABC King

ABC King

ABC King on kodu­mai­sel kapi­ta­lil põhi­nev jalat­site ja akses­suaa­ride müü­giga tege­lev ette­võtte. Alustasime oma tegevusega juba 1993. aastal ning saame uhkust tunda oma pikaajalise kogemuse üle. Meie töö on kandnud soovitud tulemusi, sest täna olme kasvanud üle-Eestiliseks kingapoeketiks.

Usume, et eeskätt on meie arengule aluse pannud suurelt mõtlemine – me otsime alati uusi võimalusi, et oma valdkonnas veelgi paremad olla. Meie soov on olla pidevas arengus, et hoida oma eesmärki – olla number üks kingapood Eestis.

Ala­tes 2008. aas­tast kuu­lub meie ette­võte AS TKM King Tal­linna Kau­ba­maja kont­serni. Kont­serni oman­duses on lisaks ABC Kin­gale ka sel­li­sed kau­ba­mär­gid nagu Kau­ba­maja, Sel­ver, SHU, I.L.U. Tartu Kaubamaja, KIA, Viking Motors ja Viking Security.

Brändid

Bugatti_el, Bull Boxer, Caprice, Clarks, Daniel Hechter, Ecco, Fiorelli, Fly London, Gabor, Geox Respira, Gerry Weber, Hispantias, Jana, LLOYD, Liu Jo, New Balance, Pepe Castell, PepeJeans, Peter Kaiser, Polo Ralph Lauren, Rieker, Rylko, Tamaris, Union, Vagabond, Viking

Kontakt

7315676

Välisvaade
Majajuht ›
Tasuta tarne
rohkem kui 200 000-le tootele
Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik
100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast