Alexela automaattankla

24h

Alexela automaattankla

24h

Alexela automaattankla

Alexela - suurim tanklakett Eestis!

AS Alexela Oil asutati 27.detsembril 1993 ja selle loojateks olid Heiti Hääl, Juhan Kolk, Urmas Past ja Aivar Riisalu. Ettevõte annab täna tööd ligikaudu 100-le inimesele.

Tänaseks on Alexela Oil rajanud Eesti kõige tihedama tanklate võrgu. Hästi väljaarendatud tanklakett tagab, et sa ei jää kunagi teele. Kui auto annab märku tühjenevast paagist, jõuad alati mõne Alexela tanklani, sest meie tanklaid leidub Tallinnast Valgani ja Narvast Kuressaareni. 63-st tanklast on automaattanklaid 59.

Meile tarnivad bensiine ja diislikütust rahvusvaheliselt tunnustatud partnerid ning kõik kütused läbivad täiendava sõltumatu kvaliteedikontrolli.

Alexela suurimaks väärtuseks on lojaalsed töötajad ning suur kompetents kütuseäris. Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kaupa ja parimat teenindust. Anname endast parima, et õppida tundma oma klientide vajadusi. Arendame igapäevaselt oma teenuseid ja tooteid ning investeerime jooksvalt ettevõtte süsteemidesse.

Alexela teenindusmissioon on pakkuda kõikjal Eestis lihtsaid ja usaldusväärseid lahendusi, mis muudavad kliendi õnnelikuks ning seeläbi pakuvad rahulolu ka ettevõttele. Alexela teenindusväärtused on ausus, hoolivus, kaasaegsus ja professionaalsus.

Meile meeldib aidata neid, kes tõepoolest abi vajavad, seepärast oleme aastaid toetanud vähekindlustatud ja puuetega inimeste ettevõtmisi ja loomade varjupaika. Spordi valdkonnas oleme hoolega valinud välja toetatavad koostööprojektid.

Loe edasi

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi