Arvutitark

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM Mikrotik

66,56 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 päevaga.
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM Mikrotik
Vaata ka sarnaseid tooteid: Võrguseadmed.

Sama brändi teised tooted: MikroTik.

Lisainfo brošüür
Type SFP moodul
Tootegrupp Switch tarvikud
Lisaandmed S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP moodul, koos a LC ühenduspesa, 1310nm/1550nm, Kuni 20km ja toetab DDM.
Tootja MikroTik
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

SmartPOST pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
DPD Pickup 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga.
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›