UUDIS / Bastion

Bastion ja Goldtime peokollektsioon Mystical Gold

Bastion ja Goldtime esitlevad rabavat peokollektsiooni Mystical Gold
Eesti moemärk Bastion ja suurim juveelikaupluste kett Goldtime on loonud eriliselt glamuurse rõiva- ja ehtekollektsiooni, mis kannab nimetust Mystical Gold. Piduliku ühiskollektsiooni näoks on modell ja ema Heti Tulve. Peokollektsioon jõuab poodidesse novembris, pidude hooaja alguses.
Kuldse säraga peokollektsioon on loodud tugeva sisemise poweriga naisele, kes hindab võrdselt nii jõudu kui ka ilu, seda nii iseendas kui ümbritsevas. Seetõttu on kollektsioonis esiplaanil must samet koos müstilise kullasäraga, millest on inspireeritud peokollektsiooni kangaste valik. Peokollektsiooni siluettides on esiplaanil rõhutatud õlad ja sulgjad vöökohad, graatsiat lisavad delikaatselt paljastavad detailid, näiteks avatud seljaosad ja lõiked, mis rõhutavad peent kaelajoont.
Peokollektsiooni muudab tervikuks julge ehtekollektsioon, mille iga ese kannab sõnumit – julge olla ilus. Spetsiaalselt Bastioni ja Goldtime peokollektsiooniks loodud ehete märksõnadeks on mänglevad ketid, kullatud pinnad ja silmapaistvad detailid 80ndate moemeeleoludes. Peokollektsiooni ehted on valminud koostöös Itaalia juveelimeistritega.
Nii Goldtime naiskonna kui ka Bastioni peadisaineri ja naiseliku käekirja austajana tuntud Monika Randloo sõnul inspireerisid neid kollektsiooni looma sellised naised, keda sageli imestunult kõrvalt vaadatakse ning ollakse üllatunud, kuidas elu keerdkäikudest hoolimata on võimalik pea püsti edasi sammuda. Ja teha seda veendumusega, et nad on kaunid, julgedes uudishimulike pilkudele oma tugevat ilu ilma valehäbita näidata. Bastioni ja Goldtime peokollektsiooni loojad usuvad, et elu ees pole suuremat kohustust, kui olla õnnelik ja osata rõõmu ja ilu nautida. Kuidas need tugevad naised sellega küll hakkama saavad? See on see salapärane miski, nende naiste pärisosa, tugev ja põletav ning alati edasi viiv.
Bastioni ja Goldtime peokollektsiooni näoks on Heti Tulve, kellega koostöös valmis fotograaf Anrike Pieli juhtimisel maagiline pildiseeria. Heti Tulve sõnul oli ta Bastioni ja Goldtime koostööettepanekust esialgu väga üllatunud. „Mõtlesin, et kas nad ikka teavad, kes ma olen - ikkagi mehest lahku läinud naine, kes elab välismaal. Mulle oli suureks üllatuseks, et minu lugu hoopis inspireeris Bastioni ja Goldtime tiimi. Mind väga liigutas see, et selliste elukäikudega inimesi osatakse märgata ja alati ei valitagi musterperesid piltidele poseerima. Tore, et kõnetan,“ ütles Heti Tulve.
Bastioni ja Goldtime peokollektsioon Mystical Goldi loomist alustati aasta tagasi Bastioni peadisaineri Monika Randloo ning Goldtime ostujuhtide Kristiina Kõllo ja Aveli Kippari koostööna. Kui Eesti suurima juveelikaupluste keti Goldtime ostujuhid said Bastionilt põneva ettepaneku luua rõivastest ja ehetest koosnev ühiskollektsioon, ei kahelnud nad hetkekski. Kristiina Kõllo sõnul on kollektsiooni loomine fantastiliselt uudne kogemus, mis on olnud omamoodi unistuse täitumine- -loominguline mõtlemine on saanud värske mõõtme ning usk sellesse, et unistused võivad täituda, on saanud veelgi suurema sisemise veendumuse.“
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.