Elisa

Elisa

Elisa müügiesindusest saad kõik, mida suhtlemiseks vajad: kõnepaketi ja interneti nii mobiili kui ka arvutisse ja muidugi kõikvõimalikud lisateenused. Müüme suures valikus mobiiltelefone, tahvelarvuteid, lisavarustust ja seadmeid.

Lisaks on Elisas nüüd saadaval elamuste rohked TV paketid ja telerid igale maitsele. Kui sinu majja kaablid ei ulatu, saad kasutada Elisa üle õhu levivat televisiooni ja internetti. Lihtne!

Elisa toob põneva meelelahutuse ja kiire interneti sinuni igal ajal, igal pool ja igal ekraanil. Tule Elisa esindusse ja vali oma elamus!

Nutitelefonid, nuputelefonid, laadijad,, mängukonsoolid, konsoolide tarvikud, netipulgad, internetikaardid, nutiseadmed, telefonide tarvikud, telefonikindlustus, reisikindlustus, Mobiil-ID, koduinternet, kaasaskantav internet, kõnepaketid, nutipaketid, kõnekaardid,tahvelarvutid, adapterid, autohoidjad jpm

Brändid

AKG, Alcatel, Apple, Belkin, CANESE, CAT, CELLY, DBRAMANTE1928, DELL, DJI, Gembird, GoPro, HARMAN KARDON, HTC, Huawei, ISKRA, IdealofSweden, JBL, Just5, Krusell, LG, Lenovo, Logitech, Microsoft, Monster, NOKIAN, OnePlus, PNY, Samsung, Sony, Toshiba, Xiaomi, asus, msi, myPhone, prestigio

Kontakt

6600600

Välisvaade
Majajuht ›
Tasuta tarne
rohkem kui 200 000-le tootele
Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik
100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast