Näpunäiteid festivalivõhikutele

Kätte on jõudnud aeg välja kaevata oma mudane telk, osta hunnikuviisi glitterit ja muretseda moodne kõhukott, sest festivalide hooaeg on käes! Teeme festivalihuntide elu lihtsamaks ja jagame paar toredat näpunäidet, kuidas orienteeruda festarimaastikel.


Stiilinäited:


  • Neoon on in, ausalt!

Festarid ongi loodud selleks, et elada välja oma hulljulgeid stilistika ideid. Neoon tegi üpris suure tagasituleku ja on juba ammu teada tuntud värv reividel. Joped, lühikesed püksid, särgid, aksessuaarid- neoonset valikut on. Neooni kandmiseks ei pea ilmtingimata moeröögatust tegema, vaid piisab paarist detailist.


  • Kõhukotid vahetasid generatsioone

Enamus meist on harjunud mõttega, et kõhukotid kuuluvad ainult turukauplejatele või keskealistele isadele. See arusaam pöörati hiljuti ümber, kui aksessuaare hakati kandma üle õla. Väiksed, mugavad ja tagavad täieliku liikumise vabaduse. Must have festivali ajaks!


Näpunäiteid festivalivõhikutele


  • Tanksaapad murravad läbi muda

Dr. Martensid on juba ammusest ajast laineid löönud, kuid viimastel aastatel on nende populaarsus ainult süvenenud. Tänu millele on ka teiste tanksaabaste järele huvi hakatud tundma. Sobivad nii meestele kui ka naistele. Kusjuures, kleidiga kandes on kooslus väga äge. Seda enam, et festaritel on tihti üpris mudane, mille eest pakuvad edukat kaitset just saapad.


  • Päikeseprillid enesekaitseks

See on juba iseenesest mõistetav kategooria, sest keegi meist ei taha pimesi ringi liikuda. Päikseprillid suunduvad samuti vaikselt ajas tagasi ja teatud vanakooli välimus on teemas. Aina rohkem näeb neid just väikeste, kandiliste raamidega. Ei jää ka ümaramad tähelepanuta. Tuleb tõdeda, et tihti on just päikseprillid see kirss tordil ja stiili ühendav jõud!


Näpunäiteid festivalivõhikutele


  • Glitter ehk sädelus

Olgu see patsides või habemes, glitter on vägagi tuntud külaline festivalidel. Kokku sellega hoidma ei pea! Sädelust leiab enamasti meigitoodete juurest ja värvivalik on reeglina lai.


  • Hawaii särgid

Järjekordne leid otse oma isa kapist. Tegelikult on nende särkide maine täielikult ümber lükatud ja nüüd asetsevad nad paljude stiiligurude kappides. Festivalide suhtes seisneb nende ilu ilmselt selles, et särgid on vägagi õhulised.


Näpunäiteid festivalivõhikutele


2. Telkimine ja muud eluolud:


  • Telgisuurus

Kui oled üksi, vali kahe inimese telk. Kahekesi olles, vali kolme inimese telk. Lühidalt öeldes: vali alati sammu võrra suurem. Sellisel juhul on ruumi ka muudeks mugavusteks peale magamise.


  • Kontrolli telki!

Isegi kui tegu on värske ostuga, tasub enne kodust lahkumist teha kiire ülevaatus. Viimane asi, mida ükski piduline tahab, on kohale jõudes avastada taldriku suurune auk telgis.


Näpunäiteid festivalivõhikutele


  • Veepidavus

Ilmselt ei taha keegi magada ega ärgata lombis. Ole 100% kindel, et su telk on vettpidav.


  • Iga ilmaga

Festivalile eelnevatel päevadel on ilmateade su piibel. Paraku ei saa Eesti ilmas kunagi kindel olla ja tuleb valmis olla erinevateks juhtudeks. Varu kaasa nii bikiinid kui ka jope, sest alati on parem karta kui kahetseda. Ärge unustage, et nendel päevadel on sul ainult kolm parimat sõpra. Nende nimed on päikesekreem, sääsetõrje ja akupank.


Lõpetuseks kõige tähtsamad nõuanded: hoidke üksteist, viige ellu oma hulljulged stilistilised fantaasiad ja nautige täiel rinnal!

Soovitused