Garmin

Veoauto GPS Garmin DezlCam 785LMT-D

529,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 päevaga.

 

Preemiumklassi veoauto GPS sisseehitatud pardakaameraga
 • Kõik-ühes 7-tolline veoauto GPS magnethoidiku ja pardakaameraga, et salvestada sõite ning kasutada juhi tähelepanu suurendavaid funktsioone nagu kokkupõrkehoiatus ja reast kõrvale kaldumise hoiatus.
 • Kohandatav veoauto marsruutimine arvestades täpselt su veoauto suurust, kaalu ning lasti. Samuti annab seade hoiatusi eesolevate sildade kõrguste, teravate kurvide, järskude tõusude ja palju muu kohta.
 • Seade sisaldab digitaalset liiklusinfo vastuvõtjat ja on Smartphone Link toega.
 • Easy Break Planning, mis annab õigeaegselt märku, millal tuleks puhkepausi teha. Samuti soovitab seade eesolevaid söögikohti, puhkealasid, tanklaid ja majutuskohti.
 • Veoautojuhtidele suunatud huvipunktid: filtreeri puhkealasid pakutavate teenuste järgi nagu näiteks \"DKV\" või \"Duššid\"
 • dēzlCam\'il on ka hääljuhtimine (ei tööta eesti keeles), Bluetooth® abil kasutatav käed-vaba süsteem ja sisseehitatud Wi-Fi®, et lihtsasti uuendada kaarte ja tarkvara ilma arvutita.
 • Dispetšer funktsioon ja jälgimissüsteem lubavad dispetšeritel saata sõnumeid ning aadresse oma juhtidele, samuti jälgida kogu sõitu algusest lõpuni.
 • dēzlCam™ 785 LMT-D 7-tollise ekraaniga veoauto GPS on suurepärane teekaaslane veoautojuhtidele, kes soovivad suure ekraaniga navi. Lisaks kõikidele funktsioonidele on seadmel ka sisseehitatud pardakaamera, et salvestada oma sõitu ning salvestada videopilti intsidentidest.

  Kohandatav veoauto marsruutimine

  dēzlCam™ 785 veoauto GPS\'il on detailsed Euroopa kaardid koos veoautodega seotud piirangutega ja maanteedega seotud informatsiooniga (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut. Lisamugavusena laseb \"Lihtne veoauto profiil\" sul haagise suuruseid vahetada vaid nupuvajutusega.

  Sisseehitatud pardakaamera

  dēzlCam™ 785 LMT-D alustab salvestamist HD kvaliteediga nii pea, kui alustad sõitmist. Kokkupõrke korral salvestab G-sensor automaatselt õnnetuse videopildi. Samuti on võimalik videomaterjali salvestada vaid nupuvajutusega. Seade on lihtsasti eemaldatav magnethoidiku küljest, juhuks kui on tarvis pildistada õnnetuse tagajärgi. Valikuline GPS ülekate kuvab asukohta, kiirust, kuupäeva ja kellaaega, et täpselt salvestada, kus intsident juhtus.

  Tasuta reaalajas teenused

  Mis toimub teel sinust eespool? Smartphone Link on tasuta mobiilirakendus, mis ühendab iPhone® või Android® seadme sinu dēzlCam\'iga. Peale ühendamist, saab su dēzlCam reaalajas liiklusinfot, ilmateateid, kiiruskaamerate infot ja muud.

  Sisseehitatud Wi-Fi hoiab su GPS\'i ajakohasena

  dēzlCam™ 785 sisseehitatud Wi-Fi hoiab sinu seadme kaarte ning tarkvara lihtsasti ajakohasena. Kui oled Wi-Fi võrguga ühenduses ning mõni uuendus on saadaval, tekib seadme ekraanile teavitus. Seejärel tuleks vajutada Wi-Fi nuppu ekraanil, et uuendada oma tarkvara ja kaarte ilma seadet arvutiga ühendamata.

  Bluetoothi eelised

  Ühenda oma dēzlCam™ 785 Bluetooth\'i abil enda nutitelefoni või tahvelarvutiga, et nautida sisseehitatud mikrofoni ja tugevate kõlaritega käed-vaba helistamist. Hoia oma telefoni taskus või konsoolil, ning sa saad endiselt teha kõnesid ning võtta kõnesid vastu. Nutitelefoniga ühenduses olles kuvab GPS oma ekraanil ka kohandatavaid nutiteavitusi kõnede, sõnumite, rakendusteadete ja muu kohta.

  Lihtne puhkepausi planeerimine

  Et teel olles elu lihtsustada, on dēzlCam™ 785 veoauto GPS\'il tehtud lihtsaks puhkepauside pidamine tänu õigeaegsetele puhkepausimärguannetele, et võtta igast pausist maksimum. Leia enda lähedusest veoautojuhtidele olulised huvipunktid nagu toidukohad, tanklad, puhkealad, dušid, pangaautomaadid, Wi-Fi leviala ja palju muud. Samuti on võimalik otsida ja filtreerida veoautode puhkealasid nendes leiduvate mugavuste järgi, nagu dušid, tanklad, Wi-Fi ja veokipesula.

  Hoolduslogid

  dēzlCam™ 785 veoauto GPS\'il on lisaks ka hooldusraamatu funktsioon, kuhu saab salvestada hoolduste tüübid ning ajad. Hoia mugavalt silma peal oma rehvide läbisõidul, rehvirõhul, õlivahetustel, rehvivahetustel ja paljul muul.

  Dispetšer ja jälgimissüsteem

  dēzlCam™ 785 seadmele on eelnevalt paigaldatud lihtne veoauto jälgimise süsteem, mis laseb dispetšeritel jälgida juhte, ning saata näiteks sõnumiga tarneaadress. Juht saab aadressi valida tekstisõnumist ning sujuvalt marsruutida vajalikku sihtpunkti.

  Lisa tagurduskaamera

  Näe ka tagurdades oma veoauto taha kasutades Garmini tagurduskaamerat (müüakse eraldi).

  dēzlCam™ 785 ühildub Garmin BC™ 35 juhtmevaba tagurduskaameraga. Peale ühendamist näitab dēzlCam kaamerapilti otse navi ekraanilt.

  Vaata ka sarnaseid tooteid: GPS.
  Majajuht ›

  Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

  Tulen ise järele 0,00 €
  Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›