Garmin

Videoregistraator Blackvue DR900S-2CH IR 4K Wi-Fi/GPS

509,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 päevaga.
DR900S-2CH on kõik, mida vajad

Eriti laia 162 kraadise vaatenurgaga esikaamera ning laia 139 kraadise vaatenurgaga tagumine kaamera kaitsevad su sõidukit nii sõites kui parkides.

Eesmise kaamera 8-megapiksliline sensor toodab suurepärast 4K Ultra HD materjali, lubades sul numbrimärke veelgi kaugemalt lugeda.
H.265/HEVC koodekit kasutades jäävad failid endiselt väikseks, salvestusaeg on sama, mis standardsel Full HD pardakaameral.
DR900S-2CH pardakaameral on kahe sagedusega 802.11ac Wi-Fi ülikiireks failida edastamiseks su telefoni.

IR mudelil on lisakaamera IR mooduliga ja mõeldud salongi filmimiseks.

Avasta 4K erilisus

4K pardakaamera ei ole nali, vaid uue põlvkonna standard.

Nii kõrge resolutsioon ei ole vaid videote mängimiseks suurel ekraan, kuigi sa saad ka seda teha. 4k abil saad sa pakkuda tõestusmaterjali. Pardakaamera on vaid nii hea, kui hea on ta võimekus salvestada vajalikke detaile - enamasti numbrimärke. 8-megapiksline 4K UHD sensor teeb seda püüdes 4 korda rohkem piksleid, kui Full HD\'s. Kiirema katikukiirusega on detailid jäädavalt paigas. Lihtsalt peata video ja zoomi sisse.

Pole vaja ohverdada salvestusaega

Suurema resolutsiooniga tulevad suuremad failid, välja arvatud juhul kui failid on tihedamalt kokku surutud.

High Efficiency Video Coding on uus standard 4k videopildi edastamisel. HEVC abil saad suurepärase kvaliteediga 4k videopilti salvestada sama pikalt, kui tavalise Full HD pardakaameraga.

Üllatavalt kiire Wi-Fi edastuskiirus

Edasta failid kiirelt enda nutiseadmesse. Kahe sagedusega sisseehitatud Wi-Fi lubab kaks korda kiiremat edastuskiirust 5GHz režiimis. Blackvue Sub-Stream tehnoloogiaga salvestatakse videote kiirversioonid koos originaalidega. Ütle ei pikkadele puhverdamisperioodidele videoid üle Wi-Fi või pilvest voogedastades.

Lihtne paigaldada

BlackVue pardakaameraid on lihtne paigaldada - kinnita eesmine kaamera esiklaasile tahavaatepeegli taha komplektis oleva kahepoolse teibi abil. Tänu sellele on pardakaamera juhile nähtamatu. Lihtsalt ühenda toitejuhe sigaretisüütajaga/lisaseadme pistikupesaga ja kaamera hakkab salvestama niipea, kui käivitad mootori (ei ole vaja ühtegi nuppu vajutada).

Parkimisrežiimi tugi

DR900S-2CH kaitseb su autot ajal, kui oled ise eemal.

Parkimisrežiimis jälgib pardakaamera autot ning hakkab liikumist/kokkupõrget tuvastades salvestama. Samuti lisab ta videole mõned sekundid kaadreid sellest, mis toimus enne kaamerat käivitavat sündmust, tänu puhversalvestamisele. Selle omaduse kasutamiseks on vaja Power Magic Pro, Power Magic Battery Pack või Power Magic Ultra Battery lisaseadet. Loe rohkem parkimisrežiimi kohta siit.

 

Turvaline mäluhaldus

Sündmuste ülekirjutamise vastane kaitse:

Pardakaamerad salvestavad mälu täis saamisel uut materjali vana materjali üle kirjutades. BlackVue DR900S-1CH ennetab sündmuste failide üle kirjutamist (kas löögi tuvastamisel või käsitsi käivitatud sündmuse fail). Sellisel moel saab kaitsta kuni 50 faili. Samuti on võimalik lasta seadmel kirjutada üle vanu sündmuseid, et kaardil oleks alles kõige uuemad 50 sündmust.

Adaptiivne formaadivaba failihaldus

BlackVue poolt arendatud failisüsteem suurendab salvestamise stabiilsust, ning tänu sellele vajab mälukaart vähem format\'ite tegemist.

Halda videoid BlackVue App ja Viewer rakendustega

BlackVue App (iOS/Android) ja Viewer (Windows/Mac OS) on tasuta allalaetavad rakendused, mis lubavad sul muuta sätteid ning vaadata ajaliselt ja tüübilt (Normaalne/Sündmus/Parkimine) sorteeritud videosalvestisi.

BlackVue App rakenduse abil saab ühendada nutiseadme pardakaameraga läbi Wi-Fi, et tõsta videopilt otse enda telefoni.

Kontrolli oma autot kõikjalt BlackVue Over the Cloud rakendusega.

Naudi kaugelt otsepilti ja nutiteavitusi oma telefonis.

Varunda tähtsad videod tasuta pilveteenusesse.
Esita ja lae alla oma pardakaamera videoid otse seadmest või pilveteenusest.
Uuri lisa BlackVue pilveteenuse kohta siit.

Vaata ka sarnaseid tooteid: Autokaamerad.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›