Husqvarna Reginett

Õmblusmasin Husqvarna Tribute 145M

399,00 € 489,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
JUUBELIMUDEL!
Tribute 145M on eriväljaanne Husqvarna Viking tootemärgi 145 aastase sünnipäeva puhul!
OMADUSED
Õmblusmasinal on 22 õmbluspistet – valikus on tavaõmblused, dekoratiivõmblused ja venivad õmblused. Õmbluspisted on reguleeritavad laiusesse kuni 5mm ja pikkusesse kuni 4mm. Õmblusmasinal saab reguleerida nõela asendit – vali nõelale just see õige asend tepinguteks või lapitehnika töödeks. Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga – täpseteks õmblustöödeks või algajale masina aeglasem õmblemise kiirus. Sisseehitatud õmblusjuhikute kaart – annab tabelis parimad pisteseadistused vastavalt kangale, materjalile ja õmblusvõttele. Nõelasilma niidistaja masina küljes – niidistamine ei ole enam vaevaline. Nõela stopp üleval/all. Ühe sammu nööpauk. Kiire ja lihtne võimalus õmmelda just vajaliku suurusega nööpauke. Mehaanilist masinat on kerge kasutada.
HUSQVARNA VIKING® õmblusmasinal on lihtsalt vahetatavad pressjalad, kaasas 8 pressjalga – tavajalg A, siksak jalg B, nööpaugujalg C, reguleeritav peitõmblusjalg D, lukujalg E, libisev jalg H naha õmblemiseks, ääristusjalg J, automaatne nööpaugujalg R ning kingitusena kaasas veel kolm – krookimisjalg, nöörkandijalg ja paelajalg. Õmblusmasinal saab reguleerida ka pressjala survet erinevate paksustega ja erineva venivusega materjalide paremaks õmblemiseks. Masinaga kaasas ka kõvakate.
Husqvarna Viking õmblusmasinale on saadaval suures valikus lisatarvikuid, mis hõlbustavad sinu õmblemisi või teevad võimalikuks dekoratiivnööri kinnitamise materjali dekoreerimiseks. Vaata lisatarvikuid veebilehelt http://www.e-magin.se/latestpaper/03g36b4g/paper
Husqvarna viking tootemärg 145 aasta sünnipäeva puhul tuleb turule mudel Tribute 145M õmblusmasin. See on maailmas üks enimmüüdud mudeli Emerald 122 juubelivariant ja kingituseks on kaasas 3 lisapressjalga. Ka meie koolidest on just see mudel saanud väga head tagasisidet – seda õpetajad kiidavad!
Vaata ka sarnaseid tooteid: Õmblusmasinad.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›