Isasid peab üllatama! Vinged kingisoovitused isadepäevaks

Laste kasvatamine ei ole absoluutselt kerge piknik päikselisel ja rohelisel aasal. Vanemad näevad ikka suurt vaeva, et enda võsukestega hakkama saada ja nendest auväärt kodanikud kasvatada. Loo moraal: vanemaid peab hoidma. Ja vanemate hoidmisest rääkides, isadepäev on kohe nurga taga! Aga mida kinkida inimesele, kellele sa oled põhimõtteliselt oma elu võlgu? Panime kokku nimekirja armsatest ja toredatest ideedest.


1. Klassikaline, samas mitte nii klassikaline lips

Ese, mida läheb igal meesterahval mingis oma eluetapis tarvis. Ilus, soliidne ja vajalik. Tuleb ainult teada, kas su paps on klassikalise lipsu või kikilipsumees. Näiteks teeb firma nimega Treefield puidust kikilipse, mis oleks täiesti jaburalt äge kink.

Isasid peab üllatama! Vinged kingisoovitused isadepäevaks


2. Kingi oma aega

Materiaalsus on alati tore ja kellele ei meeldiks vahvaid esemeid kingiks saada. On aga üks kingitus, mida ei saa millegi vastu vahetada: mälestused. Üllata oma isa vahva päevaga täis küpsetamist, koogi söömist ja lauamänge. Või võta isal varrukast kinni ja vii kuskile mõnusasse kohta sööma. Selle valiku saad ainult sina teha, sest sa tead kõige paremini, mis sinu isale enim meeldib!


3. Ilutooted

Jah, just. Ilutooted! Arvate, et mehed ei taha ilusad välja näha ja hästi lõhnata? Alati tahavad, kuigi võivad seda eitada. Seega, poputa oma isa piparmündise huulevõidega, tsitruselise habemeõliga või niisutava kätekreemiga. Ägedate ja tervisesõbralike toodetega aitab alati Sinu Looduskosmeetika, kelle valiku leiab ka Astri kodulehelt. Vaadake üle!

Isasid peab üllatama! Vinged kingisoovitused isadepäevaks


4. Kaarditasku

Rahakottide kinkimine on ajast ja arust. Vali kingiks hoopis kaarditasku. Kompaktne, moodne ja kvaliteetne. Rõhk sõnal kompaktne. Nii saab armastatud isa jätta hüvasti ruumi võtva vidinaga, nagu selleks on rahakott, ja oma taskusse sobitada hoopis õhukese kaarditasku.


5. Eesti suurim kinkekaart

Okei, tuleb tõdeda, natuke klišee variant. Aga samas tuleb ka tõdeda, et teisele inimesele kingi tegemine võib osutuda suhteliselt keeruliseks. Kinkekaardiga on papsil võimalus vabalt valida, mis teda enim kõnetaks. Eriti kui kinkekaart kehtib üle Eesti, sadades poodides ja söögikohtades.

Isasid peab üllatama! Vinged kingisoovitused isadepäevaks


Loomulikult oled oma isale kullakallis, olenemata, mida talle sel imelisel päeval kingid. Samas, kellele ei meeldi üllatused? Kingi seekord midagi teistsugust!

Huvitavat lugemist