Koduekstra

Koduekstra

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 18 kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Igakuiselt ilmub Koduekstra kliendileht, mis toob klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Ettevõttes töötab 210 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.


MISSIOON

Koduekstra missiooniks on pakkuda laia kodu- ja majapidamiskaupade valikut ning olla usaldusväärne nõuandja ostuotsuste langetamisel.

VÄÄRTUSED

Kuulame oma kliente ja soovime pakkuda alati parimaid lahendusi. Suhtume klientidesse kui meie ettevõtte partneritesse, kes oma soovide, ettepanekute ja tagasisidega aitavad meil täiustada meie igapäevast tegevust.

Oleme ausad iseenda ja kõigi teiste vastu.

Oleme suunatud koostööle ja peame lugu igast oma kolleegist ja koostööpartnerist. Tegutseme ühtse eesmärgi nimel.

Teeme tööd pühendumisega ja anname endast parima, et saavutada seatud sihid. Tegutseme arukalt, läbimõeldult ning kaalukalt.

Peame oluliseks pidevat arengut ja enesetäiendamist, oleme uuendusmeelsed ning paindlikud.

Brändid
Müüja

Koduekstra OÜ (Registrikood: )

56941819 lounakeskus@koduekstra.ee

Välisvaade
Majajuht ›