Looduspere

ELANEE uriinitest, 10 testiriba

11,15 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.

Uriinitest koduseks kasutamiseks.10 testiriba kuseteede põletiku, suhkruhaiguse ja neeruhaiguste tuvastamiseks.
Komplektis on testiribad In-Vitro diagnoosi jaoks ja purgil olev indikaatorite tabel tulemuste lugemiseks.
Testitulemus annab teavet glükoosi (suhkru), vere, valgu, nitriti ja leukotsüütide (valgete vereliblede) sisalduse kohta uriinis.
Tulemuste tõlgendamine:
Glükoos
Neerud eraldavad tavaliselt väikseid glükoosi koguseid. Kui kontsentratsioon on 50 mg/dl kohta või rohkem, peetakse seda mitte normaalseks ja positiivseks tulemuseks. Glükoosi kõrgem tase uriinis võib viidata suhkruhaigusele (Diabetes mellitus), kuid samuti rasedusele või kaasasündinud kuseelundkonna häiretele. Kui glükoosi uriinis ei tuvastata, siis see ei välista antud häirete olemasolu.
Valk
Uriiniproovid sisaldavad tavaliselt väikses koguses valku. Pidevalt kõrgem valgu tase, mis ületab 20 mg /dl peetakse mitte normaalseks ja positiivseks tulemuseks. Valgu kõrgem tase uriinis võib viidata haigustele neerudes või kuseteedes. Ainult valgu tase uriinis siiski ei kinnita haiguse olemasolu. Põhjused võivad olla ka süütud, näiteks kehaline koormus.
Nitrit
Tavaliselt ei sisalda uriin nitritit. Kui on uriinitestiribal nitriti väli roosa, siis sisaldab uriin nitritit ja test on positiivne. Enamus kuseteedepõletikku tekitavaid baktereid ja mikroobe nagu escherichia coli ja teised satuvad toiduga kehasse läbi nitraatide, mis muutuvad kehas nitrititeks. Juba vähene roosa värvus testiribal viitab kõrgenenud bakterite tasemele. Test sobib seega varajaseks kuseteedepõletiku avastamiseks ning tagasilanguse ennetuseks.
Leukotsüüdid
Tavaliselt ei sisalda uriin leukotsüüte. Kui kontsentratsioon on 20 mg/dl kohta ja kõrgem, siis ei peeta seda normaalseks ning test on positiivne. Neerupõletiku ja kuseteede põletiku puhul eraldub uriini leukotsüüte.
Veri
Verd võib leida uriiniproovist menstruatsiooni ajal. Tervel inimesel võib vere sisaldus uriinis olla mdala, 0-5 erütrotsüüte /µL. Üle selle väärtuse peetakse kontsentratsiooni mitte normaalseks ja test on positiivne. Hemoglobiin on punane värvaine verelibledes (erütrotsüütides). Nii punaste vereliblede kui hemoglobiini määramiseks on indikatorite väljal eraldi skaalad. Üksikud või tihedad rohelised täpid kollasel väljal näitavad korras vereliblede määra. Hemoglobiini või kahjustunud vereliblede puhul värvub skaala ühtlaselt roheliseks. Peamiseks põhjuseks võiivad olla neeru- või kuseteedehaigused .Aga ka tugev füüsiline koormus või põletikulised haigused (näiteks põiepõletik).
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›