Macta Beauty

E-L 10-21, P 10-19

Macta Beauty

E-L 10-21, P 10-19

Macta Beauty

Macta Beauty ilukaubamajas ootab teid lai valik maailmakuulsaid ilubrände! Meie eesmärgiks on pakkuda oma kallitele klientidele parimaid ilu-ja tervisetooteid, mis aitavad teil tunda end mitte ainult enesekindlalt, vaid ka elurõõmsalt ja tervena. Valikust leiate meigitooteid, juuste-, naha- ja kehahooldustooteid, toidulisandeid, parfüüme ja ilutarvikuid. Olgu teie eelistuseks traditsioonilised ilutooted või hoopis orgaanilised ja looduslikud valikud, meie kauplusest leiate alati midagi mis sobib just teile ja teie ilurutiini. Soovime muuta iga teie külastuse meie juures meeldejäävaks ja nauditavaks kogemuseks. Meie pühendunud ja sõbralik ilumeeskond on alati valmis teid abistama, nõustama ja vastama teie küsimustele. Teie rahulolu on meie jaoks kõige tähtsam ja me teeme kõik endast oleneva, et lahkuksite meie kaubamajast naeratus näol ja uue enesekindlusega. Tulge ja külastage meid täna, et avastada ilumaailma uusi trende, leida endale sobivaid tooteid ning nautida rõõmsat ja lõõgastavat ostuelamust. Me oleme siin selleks, et aidata teil end särama panna! Tule ja avasta Macta Beauty Ilukaubamaja!


Loe edasi

GEMER GRUPP OÜ (Registrikood: 12538526)
Roseni tn 12, Tallinn

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi