Naljaga igavuse vastu

Iga nurk kodus on juba liigagi tuttav, vaatepilt argipäevale vähevõitu pinget pakkuv ja õues jalutamisest jalad villis.

Aja tüdimus ja melanhoolsus minema ning hakka loovalt mõtlema, sest...

...ainult pessimistidel on igav!


1. Kuna sa viimati midagi tõeliselt humoorikat lugesid?!

Poeetiliselt korrektne” on tilluke taskuköites Eesti huumorigurudest kirjanduskorüfeede poolt kokku pandud kavalate tekstidega anekdootlik raamat. Sellega tutvudes võib juhtuda, et keha hakkavad valitsema naerukrambid ja silmadest purskuma lõbusad pisarad. Mart Juure, Keiti Vilmsi, Contra ja Oliver Lombi kalambuurikogu on ühiste kaante alla koondanud tõenäoliselt seni nähtud sõnamängude paremiku:

“mune jätkub

sulle

mulle

ja Talleggi”


“IT-mehed baaris peohoos:

“Teeme ühed screenshootid!”


“Suusataja ei mäleta, kust ja kuidas sattus

tema verre dopinguaine.

Tal on Johaugi mälu.”


“Muretainas kerkib ise,

Rõõmurulli tuleb küpsetada” jne...

Naljaga igavuse vastu

2. KÕIK teevad trenni!

Hetkel valitsevatel trendilaineharjadel tüürivad kõikvõimalikud kodused jooga- ja jõuharjutuste treeningvideod. Kui need aga tunduvad liiga tavalised, võid muuta sportlikud koolitunnid enda jaoks sobivaks ülilahedaks kiiksuga ajaviiteks!

Ole nostalgia laineharjal!

Tee nii, et tavapäraste spordisokkide asemel kannad seekord hoopis Täitsa sooda” nõukogude ajast inspireeritud maitseainetopside täpilisi variante.

Treeneri jutu asemel pane endale taustaks hoopis vimkadega vürtsitatud “Onu Remuse jutud” või hea tuju loojatest muusikaparemikku kuuluva kultusbändi Kuldne Trio” ajatu helisalvestis.

Naljaga igavuse vastu

3. On musta huumori aeg!

Arvestades hetkel valitsevat keerulist olukorda, oleks parem kui eelistaksid sõprade võõrustamise asemel pigem üksi olla. Enda kodu kutsumata külaliste eest kaitsmiseks sobiks hästi üks öko uksekell” mis on tegelikult lihtne puust plaat, kuhu kinnitatud pisike punase nupuga lõks. Nutika toote puhul ei ole eksimisvõimalust, lihtne aru saada, kuhu vajutada ja 100% kindel, et külalise tulekut on väga kaugele ja valjuhäälselt kuulda.

PS! Toimib ainult huumorisoonega õnnistatute puhul!

Naljaga igavuse vastu

4. Löö lahti lauamängutrall!

Hangi endale paar eriti lahedat lauamängu. Eriliselt armsad ja toredaid emotsioone pakkuvad on lastele loodud nt Igavuse peletaja”, kus 50 tegevuspulgal on kirjas erinevad meelelahutuslikud missioonid nagu “joonista varvastega” ja “loo mänguasjadest loomaaed” või Jooga doomino” , kus ülesandeks antakse enda keha võimalikult kõveraks keerata.

Täiskasvanute suunurki saab kergitada vaimuka kaardimänguga Mida nad meist ometi arvavad?”, kuhu on kokku kogutud erinevate rahvaste naljakad arvamised meist, eestlastest. Samuti on tore valik Alias. Naised vs mehed” , kus siira naeruga saab kummutada kõik olemasolevad sugupoolte piirid!

PS! Mängi neid mänge nii nagu oleksid laps! Raputa kõik üleliigne maha ja ole siiralt õnnelik, lõbusalt tänulik olemasoleva toreda emotsiooni eest! Püüa kinni see oma päikesekiir ja jää positiivseks!

Nali on parim relv igavuse vastu!

Naljaga igavuse vastu

Soovitused

Huvitavat lugemist