PAKKUMINE / Pere Optika

Feel Good Super Plus pakett 99 Jaga

VAATA ›
Feel Good Super Plus nägemispakett on mõeldud suurema miinusega prillikandjale, kes soovib õhemaid ja kergemaid prilliklaase. Lisaks on meie parimas paketis suurenenud raamivalik ning valida saab ka JP Lunettes prilliraame.
Feel Good Super Plus paketi hind on 99 € ja see sisaldab kvaliteetseid Feel Good või JP Lunettes plastikust või metallist prilliraame koos peegeldumisvastase kõvapinnaga ja 1.6 ideksiga õhendatud plastikust prilliklaasidega.
Feel Good Super Plus paketi valikus on üle 100 erineva mudeli. Valikus on kerged metallraamid, mis on kindel valik kontoris arvutiga töötavale inimesele kui ka igapäevasele prillikandjale. Eakamate vajadustele mõeldes sisaldab pakett ka valikut klassikaliste prilliraamidega.
Feel Good Super paketiga saad:
kvaliteetsed Feel Good või JP Lunettes plastikust või metallist prilliraamid
peegeldumisvastase kõvapinnaga ja 1.6 indeksiga õhendatud plastikust läätsedega prilliklaasid
Feel Good Super paketti kuuluvad peegeldumisvastase kõvakattega 1.6 indeksiga õhendatud prilliläätsed, mis on valmistatud kaasaegseimat tehnoloogiat kasutades. Peegeldumisvastane kate tagab parima võimaliku nägemisteravuse, sest läätse pinnale ei teki peegeldusi. Uus tehnoloogia tagab, et prilliklaasid ei määrdu nii kergesti ning on lihtsasti puhastatavad. Klaaside 1.6 indeksiga õhendus tagab kergema ja õhema tulemuse.
Need prilliläätsed sobivad eelkõige suurema miinusega prillikandjatele. Peegeldusvastase kattega klaasid sobivad hästi kunstlikus valguses arvutiga töötavale inimesele, kooliõpilasele või autojuhile. Nii siseruumides kui ka sõiduteel on prilliläätsedel tekkivad peegeldused silmale väga väsitavad ning kohati isegi ohtlikud. Just peegeldumisvastane kate tagab nendes olukordades selge nägemise.
Prilliläätse õhenduse indeksiks on 1.6. See tähendab, et lääts on kõrgtehnoloogiliselt toodetud veelgi õhemana kui tavaläätsed, mis omakorda tagab visuaalselt ilusama tulemuse suurte tugevustega läätsede puhul. Samuti on selline lääts kergem kui tavalääts.
Paketti mahuvad klaasid tugevustega + 6,00….- 6,00 cyl …-2 ni *
* kui Sinu silmadele vajaminevad prilliklaasid ei mahu ülaltoodud piiridesse, siis leiame kohapeal kõige sobivama personaalse lahenduse.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.