PetCity Loomakliinik

PetCity Loomakliinik

PetCity Lõunakeskuse loomakliinikus pakume parimat võimalikku raviteenust Teie lemmikule. Meie kasutada on kaasaegsed ja tipptasemel tehnilised vahendid – digitaalröntgen, ultraheli, hambarvi, hambaröntgen. Meie laboris on võimalik saada vastused enamustele proovidele operatiivselt. Kliinikus on lai valik tunnustatud ravitoitusid. Hoolitseme ka selle eest, et Teie lemmikloom oleks alati rõõmus ja hea tervise juures! Oleme kompetentsed hindamaks lemmiklooma tervislikku seisundit adekvaatselt ja objektiivselt. Kui vajate eriala parimaid, olete õiges kohas.

PetCity on seadnud oma eesmärgiks Eesti lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatu osa on viie tärni tasemel veterinaarravi kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti.

PetCity loomakliinikud Tallinnas (PetCity Rannamõisa ja Tähesaju), Tartus ja Pärnus pakuvad laia teenustevalikut. Meie käest saad nii tavapärased kui ka kiireloomulised raviteenused oma lemmikule, vajalikud ravimid, toidulisandid ja ravitoidud. Esmane tervisekontroll on meil alati tasuta - lisaks sellele saad laias valikus füsioteraapia teenuseid oma lemmikloomale. PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab ka ööpäevaringset abi pakkuv PetCity lemmikute kiirabi, mille lühinumber on 15222.

Meil on ka hea valik hooldusprotseduure, regulaarne tervisekontroll lemmikutele ning vajadusel tipptasemel konsultatsioon. Meie loomaarstid on oma ala tippspetsialistid, kes lahendavad ka võimatuna näivaid ülesandeid.

Sisevaade
Majajuht ›