Photopoint

Xiaomi õhupuhasti Mi Air Purifier Pro

249,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 tööpäevaga.
Uudne OLED ekraan kuvab rohkelt infot
Mi Air Purifier Pro on varustatud OLED ekraaniga, mis võimaldab hõlpsasti kontrollida ruumi PM2.5 osakeste taset ning jälgida kui puhas õhk ruumis hetkel on. Nimelt muudab ekraani ümbritsev ring värvi just vastavalt selle järgi, kui kõrge on ruumi PM2.5 osakeste tase. Lisaks kuvatakse ekraanil ka temperatuur ning õhuniiskuse tase. Seejuures reguleerib ekraan automaatselt heledust ning tagab, et ka öösel pole Sinu uni häiritud.

Ülitäpne lasersensor
Mi Air Purifier Pro on varustatud ülitäpse lasersensoriga, mis suudab õhust kiiresti eemaldada ka koguni kuni 0,3 μm suurused tolmuosakesed ning kuvab vastava info ka reaalajas koheselt OLED ekraanile.

Kiire ja tõhus õhu puhastamine
Innovaatiline Mi Air Pro tööpõhimõte tagab kiire ja võimsa õhu puhastamise. Erinevalt oma eelkäijatest on Mi Air Pro puhta õhu tootlikkus koguni kuni 500 m3/h, mis tähendab, et õhupuhasti on võimeline tõhusalt puhastama kuni 60-ruutmeetrise ruumi.

Kolmekihiline 360° filter
360-kraadine kolmekihiline silindriline filter suudab tõhusalt õhku sisse võtta igast suunast. Filtri pealmine kiht eemaldab õhust suuremad tolmuosakesed ning karvad. Filtri keskmine kiht kasutab H11 taseme filtreerimistehnoloogiat Jaapanist ning eemaldab mikronisuurused osakesed ja kahjulikud bakterid. Sisemine aktiivsüsinikust kiht eemaldab formaldehüüdi, halvad lõhnad ning muud kahjulikud ained.

Tõhus tornikujuline disain
Õhupuhasti klassikaline tornikujuline disain on tõestanud, et suudab olla üheaegselt maksimaalselt tõhus ning ka kompaktne. Uuendatud disainiga sissevõtuavad tagavad tõhusa 360-kraadise õhu puhastamise.

Nutikas ühilduvus
Kasuta oma nutitelefoni õhupuhasti juhtimiseks ka kodust eemal olles – lülita seda sisse või välja, vaheta režiimide vahel või seadista seadme tööaega. Mi Home rakendus võimaldab otse nutitelefonist oma kodu õhukvaliteeti jälgida. Filtri vahetamine on samuti lihtsaks ja mugavaks tehtud – nutitelefonile saadetakse filtri vahetamise vajaduse kohta automaatselt teavitus.

Ülimalt vaikne ja energiasäästlik
Mi Air Purifier Pro laseb Sul rahus õndsat und nautida, sest õhupuhasti tehnoloogia on loodud selliselt, et väheneks müratase ja saaksid öösiti nautida täielikku vaikust ja rahu.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Õhupuhastid.

Sama brändi teised tooted: Xiaomi.

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 5-7 (ülejäänud Soomes 7-8) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta