Oranž esmaspäev kutsub kinno!
15.juunil on kõik klubitooli kinopiletid 3 € ja keskmine soolane popkorn 3 €!
Võta kaasa pere, sõbrad või leia aega iseendale – kino ootab sind!
Filmi valima https://www.apollokino.ee/campaigns/orangemonday
Oranž esmaspäev kutsub kinno!
15.juunil on kõik klubitooli kinopiletid 3 € ja keskmine soolane popkorn 3 €!
Võta kaasa pere, sõbrad või leia aega iseendale – kino ootab sind!
Filmi valima https://www.apollokino.ee/campaigns/orangemonday