Sõbrapäeva kingiideed

Sõbrapäev on aeg, mil näitame oma lähedastele kui palju me neist hoolime. Kõige parem on seda teha nendega koos aega veetes. Meie selle aasta sõbrapäeva kingisoovitused keskenduvadki koos ajaveetmisele. Viies kokku nii sõbrapäeva kingituse ja kohtingu. Lisaks sellele osalevad kõik 31. jaanuaril - 10. veebruaril tehtud ostud SÕBRAPÄEVA KAMPAANIAS, kus auhindadeks on armumisretked teistesse linnadesse.


52KAARTI KOHTINGUKAARDID PAARIDELE

Kui otsid pidevalt uusi ideid, mida enda partneriga teha, siis kohtingukaardid võivad olla just teile. Igal kaardil on kirjas mõni tegevus, mida koos teha, et saada lähedasemaks ning luua koos ühiseid mälestusi. Kasutades ära iga nädal ühe kaardi, jagub kaarte terveks aastaks. Sõbrapäeva õhtul saate välja valida ka juba esimese kaardi, millelt tegevusi proovida.

Sõbrapäeva kingiideed


AJATU PAARILE

Jäädvustage see sõbrapäev kivisse ja looge oma kätest kuju. Võimalus jäädvustada mälestus nii kahekesi koosveedetud aegadest kui ka loodud perest. Ajatu komplektid sisaldavad endas jäljendi võtmise pulbrit ning kipsisegu, millega saad luua elutruud kujud.

Sõbrapäeva kingiideed


MAALIGE KOOS

Korraldage üks lõbus ja loov õhtu ning maalige koos. Varuge paar tundi aega, natuke süüa ja juua ning leppige kokku teema. Võite maalida nii üksteist, loodust või panna peale mõni Bob Ross’i episood ning maalida tema õpetuste järgi. Või mängige, et olete suured kunstnikud nagu Jackson Pollock ja looge abstraktset kunsti. Kui maalid head välja tulevad, siis saate need mälestuseks seinale riputada ja kui mitte, siis on vähemalt midagi, mille üle natuke naerda.

Sõbrapäeva kingiideed


ŠOKOLAADIFONDÜÜ

Kui käsitöö pole sinu jaoks ja aasta täis kohtingukaarte tundub natuke liiga palju, siis võite katsetada, kas šokolaad teeb tõesti kõik paremaks. Üks šokolaadifondüü komplekt, šokolaadi, maasikaid, banaani, küpsiseid, vahukomme ja kõike veel, mida vähegi suudate üheskoos ette kujutada. Lisa mõnus vestluskaaslane ning tegemist on ühe väga meeldiva õhtuga.

Sõbrapäeva kingiideed


Sõbrapäeval võta aega lähedaste jaoks ja näita neile, et oled nende jaoks olemas. Veetke koos üks mõnus õhtupoolik ning looge elamusi, mis jäävad alatiseks teiega.

Soovitused

Huvitavat lugemist