SOL Keemiline Puhastus

E-R 9-18, L-P suletud

SOL Keemiline Puhastus

E-R 9-18, L-P suletud

SOL Keemiline Puhastus

SOL Pesumajad tagavad Sinu riiete ja tekstiili õrna hoolduse. SOL Pesumajade teeninduspunktid asuvad Tartus, Tallinnas ja Pärnus. Meie pesumajad kuuluvad Põhjamaade suurimasse pesumajade ketti SOL Pesulapalvelut OY.

SOL Pesumajade teenuste hulka kuuluvad: pesu pesemine ja triikimine, keemiline puhastus, impegreerimine. Võimalus on tellida ka transpordi teenust rõivaste ja tekstiilide transpordiks kodust pesumajja ja tagasi. 

Loe edasi

SOL Baltics OÜ (Registrikood: 10419987)
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 61b, 10412

Välisvaade
Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi