Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?

Paraku on nii, et me kõik näeme aknast välja. Hall. Vihmane. Rohelus on vahetunud pruunikaks maastikuks. Just, sügis on käes! Samas on tegu hooajaga, mil saab oma kõige stiilsemad mantlid ja saapad uhkusega tolmust puhtaks pühkida. Tegelikult ongi rohkem põhjust just värve kanda, et tänavapildile kui ka endale elu sisse puhuda! Aga mis värve? Mis lõikeid? Loe edasi ja saa teada.


Beež on sees

Tegu on täieliku klassikuga. Beežid ülikonnad, seelikud, kleidid ja kudumid. Värv, millest lausa õhkub stiilipuhtust ja väärikust. Võta kasvõi tavaline t-särk, võõpa beežiga üle ja mine otsejoones kõige elegantsema klubi VIP alasse teistele silmi ette tegema.


Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?


Sile satiin


Tekstuur, mis sarnaneb ema hellale puudutusele, omades samas ülimalt glamuurset välimust. Külmema ilma puhul saab sobitada satiinist midi pikkuses kleiti või seelikut näiteks kampsuniga ja tulemus on tõesti äge. Meeste puhul piisab ühest pilkupüüdvast satiinsärgist mantli embuses.


Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?


“Mehed mustas”


Must on ajatu värv, mis sobib igas olukorras. Ja must ülikond? Järjekordne absoluutne klassika. Samuti ei küsi must ülikond sugu. Olgu tegu naise või mehega, badass tulemus on garanteeritud.


Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?


Nahk


Materjal, mis on vägagi populaarne motomeeste seas. Täiesti arusaadavatel põhjustel- see näitab iseloomu ja näeb väga äge välja! Lisaks moto-jakkidele, on viimasel ajal tagasi pildile tulnud nahast trentšmantlid ja see on ainult positiivne uudis.


Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?


Julged värvid


Värve kandes ei pea üldse end nendega üleni katma. Piisab näiteks ühest pilkupüüdvast detailist. Olgu selleks helesinine mantel või roosa pintsak. Üha enam leiab poodidest selliseid mõnusaid, sumedaid toone. Näiteks lavendel, beebi sinine või vanaroosa. Samas on alati võimalus täielikult värvidesse mattuda. Ja miks mitte? Ongi lõbusam.


Kuidas sügisel tõeline moeguru välja näha?


Sügis on ideaalne aeg erinevate stiilide proovimiseks, sest ilmad on jahedamad ja saab end juba kihiti dekoreerida. Katsetage julgelt!

Soovitused

Huvitavat lugemist