UUDIS / Tropical Beauty salong

maria nila toitev värvimask. Lihtne kasutada. Kulub aja jooksul maha. Ei sisalda sulfaate ega parabeene.

MARIA NILA COLOUR REFRESH on mittepüsiva värvipigmendiga õrn ja toitev juuksemask. Mask on kohe kasutatav ning see on mugav lahendus olemasoleva juuksevärvi tugevdamiseks või värvi muutmiseks. Värv püsib 4 – 10 pesukorda ja kulub aja jooksul maha. Tulemus sõltub praegusest juuksevärvist ja juuste seisukorrast. Mask mõjub tugevamini keemiliselt töödeldud ja poorsetele juustele.
Colour Guard Complex
Kõik tootesarja kuuluvad tooted sisaldavad kompleksi Colour Guar d Complex, mille koostisosad kaitsevad juuste värvi ja läiget. Nisuvalk kaitseb kutiikulat ning rohkesti antioksüdante sisaldav päevalilleekstrakt loob UV– kaitse, mis hoiab juuste värvi päiksekiirte eest. Pro Vitamin B5 säilitab juustes niiskuse. Koos pehmendava argaaniaõliga toidavad ja säilitavad nad juuksevärvi eriti tõhusalt.
Toitev juuksehooldus
Colour Refresh on mõeldud nii ajutise värvi lisamiseks kui ka rikkalikuks juuksehoolduseks. See niisutab, vähendab kräsu ning muudab juuksed siidiseks ja säravaks. White Mixi saab kasutada eraldi traditsioonilise juuksehooldusvahendina või segada teiste värvidega.
Mask on saadal 13 erinevas värvitoonis ja kõiki toone saab mahendada White Mix tooniga
Pearl Silver
Vanilla
Sand
Bright Copper
Bright Red
Autumn Red
Pink Pop
Vivid Violet
Azure
Cacao
Cacao Intense
Välisvaade
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.