UUDIS / Tropical Beauty salong

Vallandage juuste energia ENERGYCODE™ KOMPLEKSIGA UUE System Professionaliga

VAATA ›
MEIE FILOSOOFIA
40-aastase transformatiivse juuksehoolduse taustaga System Professional on ainus bränd, millel on piisavalt kogemust, et lahendada ülima isiksustatuse väljakutse. Meie teadlased avastasid, et iga inimese juustel on ainulaadne energiaprofiil, mis määrab juuste elastsuse, juuksekarvade tervise ja toodete mõjule reageerimise. Selle personaalse „energiajälje” määrab juuste lipiidide tase. Kuigi lipiidid moodustavad juustest ainult 4%, on neil juuste energias ainulaadselt aktiivne roll. Lipiidid on see elastne liim, mis ühendab omavahel juuste keratiinitellised, et tagada kutiikuli tervislikkus ja paindlikkus.
MEIE AVASTUS
ENERGYCODE EFEKT
Uus System Professional põhineb EnergyCode™ kompleksil – tehnoloogial, mille eesmärk on taastada juuste loomulik lipiiditasakaal ja kaitsta keratiini. See aitab juustel läbida taassünni, et taastada töötlemata olek ning nähtavamalt tervemad ja toodete mõjule reageerivamad juuksed. Diagnoosides juuste individuaalse energiaprofi ili – protsessi abil, mida nimetame EnergyCode’i kaardistamiseks – saab Teie juuksehoolduse konsultant soovitada Teile ülimalt isiksustatud kodeeritud hooldussüsteemi, mis maksimeerib Teie juukseenergia. Süsteemi pakutavast 100 000 võimalikust kombinatsioonist sobib Teie individuaalsete vajadustega ainult üks. See personaliseeritud hooldussüsteem on Teie EnergyCode.
SYSTEM PROFESSIONALI JUUKSEENERGIA KAARDISTAMINE
Esimene samm „juukseenergia“ taastamisel on inimese ainulaadse juukseenergia profiili diagnoosimine salongis System Professionali uue JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISE abil. System Professionali eksperdid on loonud spetsiaalsed JUUKSEENERGIA KAARDISTAMISE diagnostilised vahendid – käsimikroskoobi ja salongirakenduse, mida saavad juuksekonsultandid kasutada salongis, ning enesehinnangulise vahendi meie veebilehel, millega saab kodus esialgse diagnoosi panna.
Kui juukseenergia profiil on diagnoositud, on võimalik määrata uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hoolduste ja toodete personaalne süsteem 174 miljoni võimaliku hoolduskombinatsiooni seast.
Luksuslikust nahahooldusteadusest inspireeritud ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA uue System Professionali puhul on tegemist viie looduslikult esineva aktiivse lipiidi ja teiste mõjusate koostisosade kooslusega, mis aitab taastada juuste energiat, et saavutada regulaarsel kasutamisel tugevad ja töötlemata juustele sarnaselt toodete mõjule reageerivad juuksed ning regulaarsel kasutamisel kuni 10 korda vähem murdunud juukseid.
ENERYCODE™ KOMPLEKS koosneb:
AMIID B3-VITAMIIN Sagedasti kasutatav mitmeotstarbeline nahahooldusaine, mis säilitab peanahakihtide niiskustasakaalu
KOFEIIN Suurendab peanaha vereringlust
HISTITIIN Toidab juuste loomulikku proteiinistruktuuri ja kaitseb vabade radikaalide põhjustatud kahjustuste eest. Pesuvees sisalduv vask võib tekitada vabasid radikaale, mis võivad juuste värvimisel või UV-kiirgusega kokku puutudes aktiveeruda. Need reaktiivsed molekulid vastutavad juuste kahjustumise ning värvi tuhmumise ja erksuse kadumise eest. HISTIDIIN tungib juuksekarva ja kaitseb seda kapsuleerides vase ning eemaldades selle juustest.
LOODUSLIKUD LIPIIDID Kaks looduslikku lipiidi – glütserüülmonooleaat ja oleiinhape, mis säilitavad juuste ehituse. Juuste lipiidid on „tsement“, mis keratiini koos hoiavad. Nad on juuste üldise struktuuri jaoks olulised ja peame neid juuste ehituse säilitamiseks elustama. Need looduslikud lipiidid elustavad juuste sisemisi lipiide ning vähendavad seega proteiinide kadu, parandavad juuste soengusse seatavust ja kammitavust.
Välisvaade
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.