Vasula Lihapood

E-P 10-19

Vasula Lihapood

E-P 10-19

Vasula Lihapood

Vasula lihapoed (endise nimega Rotaks lihapoed) on spetsialiseerunud sea- ja lambaliha ning lihatoodete jae- ning hulgimüügile. Poodides müüdav liha pärineb perefarmidest, mis asuvad Tartumaal. Loomakasvatuse valdkonnas tehakse koostööd Eesti Maaülikooliga, eesmärgiga edendada kaasaegseid loomapidamise praktikaid ning pakkuda Vasula lihapoe külastajatele parima võimaliku kvaliteediga liha ning lihatooteid. Külastades Vasula lihapoode rikastad oma toidulauda, annad panuse teaduse arengusse, toetad Eesti põllumajandust ning tagad elu võimalikkuse Eesti erinevates maapiirkondades.

Meie poest leiad lisaks värskele lihale ka suitsusinki, vorsti ja erinevaid kulinaariatooteid. Samuti pakume kvaliteetseid ja laias sortimendis lemmiklooma tooteid Eminent ja Prins sarjast.

Meie müügipunkte leiad: 
Vasula Lihapood
Ahja Lihapood
Annelinna Prisma Lihapood
Lõunakeskuse Lihapood
Veeriku Ostukeskuse Lihapood
Eedeni Kaubanduskeskuse Lihapood
Põlva Maksimarketi lihalett

Loe edasi

Vasula Lihatööstus OÜ (Registrikood: 16114852)
Sigala, Vasula alevik, Tartu vald, Tartu maakond.

Majajuht ›

Liitu uudiskirjaga

Ole esimesena kursis Lõunakeskuse kampaaniate ning üritustega.

Uudiskirjaga liitumine õnnestus!
Uudiskirjaga liitumine ebaõnnestus!

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Lääneringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, IKEA planeerimisstuudio, lillede ja interjööriga tegelev Mileedi ning kauplus Lidl. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka Michelini soovitusega restorani Fii. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, My Sushi, KFC, Food Coma, Kauss ja Kebaboom. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Lindex ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

Loe edasi