XS Mänguasjad

PAW PATROL Mängukomplekt

34,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Topelt päästetööd koos PAW Patrol’s Chase ja Skye sekundi jagatud sõidukiga! See 2-ühes sõiduk muutub ühe nupuvajutusega kaheks päästeautoks! Laadige Chase ja Skye (kaasa arvatud kogumisjoonised) sõidukisse ja vajutage märgi nuppu. Sekundi jagatud sõiduki transformeerumisel stardib ristleja edasi ja tagant hüppab välja kolmerattaline sõiduk, millel on töökorras päästekonks! Politsei ristleja kabiin tõuseb isegi üles, paljastades mürskude kanderaketid! Asetage iga poeg sõidukite rooli ja liituge oma päästemissioonidega. Laadige mürsk (kaks komplekti) ja vabastamiseks pigistage kanderaketi mõlemad küljed! Tõmmake päästekonks välja ja liigutage seda üles ja alla, et aidata teie päästmisel! Nii paljude põnevate funktsioonide abil saate tundide kaupa lõbusalt oma päästet mängida, muutes sekundi jagatud sõidukit! Jagatud sekundiga sõidukisse tagasipöördumiseks lükake mõlemad osad lihtsalt kokku, klappige kabiin alla ja asetage pojad järgmise suure päästeni. Veelgi põnevamate PAW Patruli seikluste jaoks lisage oma kollektsiooni Marshalli jagatud sekundiga sõiduk (müüakse eraldi). Topelt lõbu koos PAW Patrol Chase´i sekundisõidukiga!
Vaata ka sarnaseid tooteid: Filmikangelaste figuurid.

Sama brändi teised tooted: PAW PATROL.

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
DPD Pickup 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta