Mida turul teha?

Maitse, katseta ja osta turult värsket toidukraami. Värviline juurviljatänav ootab värske toorainega igal hooajal. Mida värskelt ei jaksa ära süüa, pane purki ja jäta ootama õiget hetke!

Kindlasti ära jäta uudistamata liha- või kalasaali, sest valikut on igale maitsele.

Mida turul teha?
 

Avasta miskit uut. Meil on ligi 25 söögikoha ja me võime kihla vedada, et sa pole kõiki kohti proovinud. Ringreis erinevate kultuuride kööki ei nõua reisi välismaale.

Seltskonnaga sööma tulles ei pea kompromisse otsima, sest igaüks võib leida midagi meeldivat ning siis istuda suure ühise laua taha.

Avasta miskit vana. Teisel korrusel ootab kõiki aardekütte antiigiala. Avastamist ootab 9 antiigikauplust, kust võib leida nostalgiat lapsepõlvest, kauneid maale ning iseloomu ja ajalooga ehteid.

Tuhla taaskasutuses. Sõbralt sõbrale, Basaar või meie vintage poed ootavad teiseringi pärlitega. Leidub midagi kodusesse majapidamisse ja ka kõige trenditeadlikuma inimese riidekappi.

Toeta kohalikku. Turulettidelt leiab kodukootud kindad ja disainipoest imekenad kõrvarõngad ning toidugurmaani ootab silmipimestavalt lai valik. Igaühele on midagi.

Mida turul teha?
 

Naudi vaadet. Teise korruse restoranide terrassilt paistab vaade vanalinnale. Miks mitte nautida vaadet ja head sööki? Muide Humalakojas pruulitakse kohapeal oma õlut.

Ära unusta oma karvast sõpra. Balti Jaama Turule saab kaasa võtta oma hästi käituva lemmiku. Ostlemine on alati toredam sõbraga, mistõttu on neljajalgseid sõpru turul tihti kohata. 

Mida turul teha?

Huvitavat lugemist