Nete kit

Nete kit

Idee luua mähkimiskott/alus Nete.Kit tuli mu enda ning lapse vajadusi arvestades. Mõtlesin hoolega läbi mis on need olulised asjad mida üks ema vajab enda lapse mähkimisel ja seda mitte siis ainult kodus, vaid ka väljaspool. Teadagi need suured ja põhjatud kotid, kus kohast alati kõik välja tuleb kookida, et lapse mähkimiseks midagi leiaks ja siis veel omakorda need tagasi panna. Sellest ajendatult saigi loodud kaasaskantav mähkimiskott/alus Nete.Kit mida on mugav kasutada , igalepoole kaasa võtta , lahti laotada ning kõik vajalik lapse mähkimiseks on käe- jala ulatuses. Idee tekkis 2016a oktoobris, esimene prototüüp sai valims jaanuaris ning 25.07.2017 sai loodud ka firma Nete OÜ. Toode sai nime tütre Anette järgi.

Toote omadused:

Veekindlast materjalist ja kergesti puhastatav,ilmastikuoludele vastupidavad- nii vahelinad kui ka koti pind.Kotti võib pesta ka pesumasinas. Vahel on pehme fliis, et lapsel oleks ka kõval pinnal pehmem. Vahelinad on küll õhemad, aga samamoodi veekindlad (lina all kummi pind) ja kergesti puhastatavad. Puhastamiseks lihtsalt loputada vee alt läbi. Linu on kerge eemaldada, need on kinnitatud nööpidega ning aluslinasid saab mitu tükki tellida. Nööpe eelistan suuri, et lapsed saaksid nendega mängida ning et linad oleks kergesti eemaldatavad. Nete.Kitil on ka erladi tasku niiskete lappide jaoks (pealisavaga sahtel) kuhu mahuvad ideaalselt kõik puhastuslapid olenemata firmast (eriti hea on lisada plastik kaanega pakendeid). Kõrval on sahtel mähkmetele kus neid saab asetada lausa kahes reas. Lisaks kaks lukuga sahtlit kuhu on võimalik paigutada näiteks vahetusriided, kreemid lapse kuiva naha või punetamise vastu. Vahetusriided on kaitstud selle eest, et need märjaks või mustaks ei saaks.

Kus Nete.Kit-i kasutada saab?

-Maale vanaema ja vanaisa juurde minekuks (oleme ise tihedad käijad ja tõesti mugav voodile laiali laotada ja lapsega tegeleda)

-Autos (minu maakodu on Tallinnast 250 km kaugusel pea Läti piiri ääres siis on tihtilugu olnud vaja teha peatusi mähkmete kontrolliks)

-Rannas

-Piknikul

-Sünnipäevadel ja mängutubades

-Arsti visiidil, haiglas (algul kui me käisime lapsega iga kuu kontrollis, siis tõmmati lapsele mingi kare paber alla ja tibu tihti tahtis seda suhu toppida ja lõpuks kui toode valmis, siis oli nii hea ja lihtne käia)

- Vankritel ja kärudel üle sanga. Käime lapsega tihti teiste sõbrannade lastega mängimas ja hea on olnud pakkida kõik asjad ühte kotti, kasutasin üht seesolevat lukuga taskut Nete.Kitis enda telefoni ja pangakaardi hoidmiseks ja kook läks vankri korvi

- Rongis (rongis on wc-des mähkismislaud kuhu on hea mugav Nete.Kit laiali laotada)

- Ema ja lapse toas (nt Ülemiste keskuses. Kunagi ei tea kes ja mis seal ühiskasutatava laua peal olnud on- hügieen ennekõike ja isikliku Nete.Kitiga on see mugav.

-Spas

-Ujumas (Emmed teavad, et tihti saadavad perearstid meie beebid 3.-4. elukuul neuroloogi ja ortopeedi juurde. Meie saime 10x ujumist. Kotti sai panna tavalise mähkme, ujumismähkme, sudokreemi ja vahetusriided.Kiire, lihtne ja mugav lahendus. Eriti peale väsitavat ujumist, kus beebi on väsinud ja tahab magama.

Kontakt

57866626