Kohaletoimetamine
Tagastamine

Kataloonias enim autasustatud oliiviõli. Mestral © ekstra virgen oliiviõli (EVOO), mis on valmistatud 100% Arbequina oliividest vastavalt SIQEV-i standarditele, EVOO happesus on alla 0,2% ja puuviljasus üle 4 punkti. Puuviljaprofiil, väga tasakaalustatud, eksisteerib koos teiste maitsetega, muutmata selle roogade omapärasust. See sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad alustada ekstra virgen oliiviõli maailmas.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Kiirkuller (Tallinna sisene) 6,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-P 11.00-20.00. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik. NB! Pühadel e-turult tellitud kauba kohaletoimetamise kohta loe siit..
Kiirkuller (Tallinna lähiümbrus) 9,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 15 km raadiuses E-P 11.00-20.00. (Peetri, Tabasalu, Harku, Laagri, Viimsi, Lagedi, Randvere, Saku, Jüri, Saue, Maardu). NB! Pühadel e-turult tellitud kauba kohaletoimetamise kohta loe siit..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Oliva
VJ Kaubanduse OÜ

VJ Kaubanduse OÜ (Registrikood: 14849733)
Tammiku tee 17, Laulasmaa küla Lääne-Harju vald Harju maakond 76702
vjkaubanduse@gmail.com 55949798

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi