UUDIS / Helico Studio

Soome Vabariik 100

VAATA ›
6. detsembril 2017 tähistame Soome Vabariigi 100. sünnipäeva. Sel puhul on Pärnu Keskuse Helico Studio pop-up-poes müügil Soomes toodetud ja disainitud tooted, mis sobivad valatult jõulukingituste nimekirja.
Alles täienevast valikust on Helico Studio poest juba võimalik soetada järgmist.
  • Puttipaja käsitsi valmistatud küünlad, millede tooraineks on 100% parafiin. Need küünlad on soomlaste kodusid valgustanud juba ligi 40 aastat. Küünlad valatakse Jyväskyläs Vaajakoski küünlatehases, mille märgistus kaunistab igat küünalt.
  • Küünlameistrid on reetnud ka oma küünlaretsepti, milles suur osa on kanda soojal südamel ja rõõmsal meelel. Küünlavalgus, jõulutunne ja südamesoojus on lahutamatud kaaslased. Miks mitte teha endale ja oma lähedastele valgusküllane kingitus?
  • Made by Noosa on Oulus hoole ja armastusega disainitud ning valmistatud kasevineerist ehted, mis sobivad nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks üritusteks. Lohjast pärit käsitsi valmistatud ehted, milles on kombineeritud kasevineer ja kvaliteetne kirurgiteras, ei jäta kedagi külmaks!
  • Valik maitsvaid Riipiseni ja Sis.Deli teesid. Riipisen on Kuusamo perefirma, mis on Soomes tuntud eripalgeliste kvaliteetsete loodustoodete pakkujana. Riipiseni marjateed on kõik valmistatud kohalikust toorainest. Ka kahe Helsingi sõbranna unelmate ettevõtte Sis.Deli teed on kõik valmistatud kvaliteetseimatest Soome loodusandidest. Pole paremat tassikesest teest pärast lumist suusasõitu!
  • Goodio käsitsi valmistatud mahetooršokolaadid on Soome mahekaupluste menuk. Tooršokolaade valmistatakse erilisel meetodil, mil kuumutamisel ei tõuse temperatuur üle 45 ºC. See tagab kõikide vitamiinide, mineraalide, ensüümide, antioksüdantide ja südamele heade küllastumata rasvade säilimise. Šokolaadi tooraineks olevad kakaooad pärinevad GMO-ta Peruu, Ecuadori ja Kongo farmidest, kõik lisaained aga Soomest. Kogu tootmisprotsess, isegi pakendamine biolagunevasse ümbrisesse, toimub käsitsi. Neile kolme Helsingi sõbra loodud maitseelamustele on raske võrdväärset vastast leida!
  • Olete oodatud uudistama!