ÜRITUS

Peeter Oja teose „Kuidas kirjutada raamatut" esitlus Pärnu Keskuse Apollos

08.12.2017 18:00
Reedel, 8.12 kell 18 toimub Pärnu Keskuse Apollos eesti ühe armastatuima näitleja ja koomiku Peeter Oja humoorika hitt-teose „Kuidas kirjutada raamatut“ esitlus!
Esitlusel jagab Peeter hea raamatu kirjutamise detailseid nippe ning vastab huviliste küsimustele. Kohapeal saab tutvuda Peetriga lähemalt ning loomulikult küsida uude raamatusse pühendus ja autogramm.
Kui Sinu peas on pikalt tiksunud mõte raamatu kirjutamisest, aga Sa ei ole päris kindel, kuidas seda teha, siis Peeter Oja uus raamat on just Sinu jaoks. Tutvu raamatuga: https://goo.gl/FU9h5v
Peeter Oja on avara perspektiiviga vananev uustulnuk kirjanduslikus maailmas. Seni on tema sulest ilmunud ülimalt konsentreeritud eluloo raamat-brošüür pealkirjaga „Peeter Oja elulugu“, mis võeti lugejate poolt vastu tormiliste ovatsioonidega. Oma esimeses täiemahulises teoses, „Kuidas kirjutada raamatut.“, kirjeldab Oja mängleva kergusega raamatu kui kirjandusliku kogumi sündi. Selles teoses, oskuslikult nurki ümardades, julgustab autor isegi kirjandusest kaugel seisjaid sulge haarama. Peeter Oja, keda laiem avalikus tunneb ka kui mõttelendude suurmeistrit, suudab igasuguse avalik-õigusliku juriidilise isiku toetuseta purustada müüdi, justkui sõnalooming oleks vaid väljavalitutele.
Esitluse päeval raamat Apollo Klubi liikmele -10%!
Kohtumiseni Pärnu Keskuse Apollos!
Pärnu Keskus. 4459677