ÜRITUS

SEIK Creates No 1. Tootedisaini workshop Pärnus Jaga

12.11.2019 17:30
VAATA ›
SEIK on alustamas tasuta üritustesarjaga, kus tutvustatakse noortele ägedat disaini, turunduse ja loomeettevõtluse valdkonda. Ürituse eesmärk on anda ülevaade tootedisainist ning palju nõuandeid, kuidas ise alustada loomeettevõttega.
Esimene üritus toimub Pärnus (12. november 17:30), sest Tegude Kalender sai alguse 8 aastat tagasi just Pärnu Raeküla koolis koolilaste minifirmana. Nüüdseks on sellest kasvanud välja Kirjastus SEIK, mille tooteportfellis on palju erinevaid noorte disainerite poolt disaninitud tooteid.
Esimeses seminaris annab Kirjastus SEIK asutaja ja Tegude Kalendri väljamõtleja Rudolf-Gustav Hanni nõuandeid ja nippe, kuidas luua toode, mille disain on eriline ja paistab silma. Tutvustatakse uut Tegude Kalendrit, mis on järjekorras juba üheksas ja jagatakse nõuandeid, kuidas alustada enda toote loomist, kuidas sellega jõuda poodidesse ja kõigi kodudesse. Lisaks sellele võetakse toode osadeks lahti ja luuakse tootele sihtrühmast lähtuvalt pakendi välimuse lahendus. Lisaks saadakse teada, milline on trüki spetsiifika, mida on võimalik ja mida on mõistlik teha.
Üritus kestab 1 tund ja on tasuta. Meeleteravuse hoidmiseks pakutakse näkse ja janukustutust. Lisaks sellele loositakse kõigi osalejate vahel välja palju ägedaid auhindu!
Kohtumiseni juba 12. novembril Pärnu Keskuse Apollos!
***Facebooki ürituse nägemiseks klõpsa "VAATA".
Pärnu Keskus. 4459677