Photopoint

Apple AirPods Pro + juhtmevaba laadimiskarp (MWP22ZM/A)

249,00 € 279,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 tööpäevaga.
Sulle sobivaim on saabunud.
See on kõrgviimistlusega mugavus. Täiesti uuel tasemel kõrvasisesed kuularid, mille suurus on kohandatav ja mis sobivad Su kõrvaga nagu valatult, et tagada aktiivne mürasummutus. Tunned muusikat, mitte kõrvaklappe. Valikus on kolmes suuruses pehmed ja painduvad, hõlpsalt vahetatavad silikoonotsakud. Need koonusekujulised otsakud kohanduvad Su kõrvakujuga, hoides AirPods Pro klapid omal kohal. Vendiavad aitavad tasakaalustada rõhku, nii et tundub, nagu poleks kõrvas midagi.

Heli, mis välistab müra.
AirPods Pro on ainsad kõrvasisesed kuularid, millel on aktiivne mürasummutus, mis järjepidevalt kohanevad Su kõrva geomeetriaga ja sobituvad kõrvaga. Kõrvaldades muud helid, et saaksid keskenduda sellele, mida kuulad. Väljapoole suunatud mikrofon tuvastab välised helid. Klapid AirPods Pro vastavad samaväärse mürasummutusega, blokeerides välise heli enne, kui seda kuuled. Sissepoole suunatud mikrofon kuulab Su kõrvas soovimatuid helisid, mis samuti kõrvaldatakse mürasummutusega. Mürasummutust kohandatakse järjepidevalt 200 korda sekundis, et saavutada tõeliselt kaasahaarav heli ja et saaksid täielikult keskenduda muusikale, veebisaatele või telefonikõnele. Kas tahad kuulda, mis Sinu ümber toimub? Lihtsalt hoia all andurit varre küljes, et vahetada aktiivne mürasummutus läbikuuldavuse režiimi vastu, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab kuulda ning tunda loomulikke helisid, näiteks kui kellegagi vestled.

Kõik, mida kuuled, on ennekuulmatu.
Naudi parimat helikvaliteeti Adaptive EQ abil, mis automaatselt kohandab muusika Su kõrva kujuga. Võimas bass antakse edasi spetsiaalse vähe moonutava madalate sageduste kõlariga. Sissepoole suunatud mikrofon kuuleb helisid nii, nagu Sina. Klapid AirPods Pro viimistlevad heli, kohandades selle keskmisi ja madalaid sagedusi. Võimendi toidab helipead, mis eemaldab taustamüra ja töötab H1 kiibiga, et juhtida kuulamistaset. Ülimalt efektiivne, suure dünaamikavahemikuga võimendi pakub puhast, uskumatult selget heli, pikendades ka aku tööiga.

Diip kiip.
Tehnikat täis, kuid siiski kompaktsed AirPods Pro klapid on ehitatud meie System in Package alusel – selle keskmes on H1 kiip, mis paneb kogu selle maagia tööle. Apple'i H1 kiip kasutab 10 helituuma, millega luuakse uskumatult madal helitöötluse latentsus, mis omakorda võimaldab reaalajas mürasummutamist. System in Package põhimõttel on loodud väga täpne kujundus, kus iga komponendi asukoht põhineb inimese kõrva kujul – maksimeeritakse mugavus, sobivus ja stabiilsus. Kasuta jõuandurit, et lihtsasti kontrollida muusikat ja kõnesid, ning vahetada aktiivne mürasummutus läbikuuldavuse režiimi vastu. Kujundatud sinuga sammu pidama – AirPods Pro on higi- ja veekindlad, ja neil on laiendatud võrguga mikrofoniport, millega parandatakse kõne selgust tuulistes oludes.

Juhtmevaba laadimine. Kasuta väsimatult.
Juhtmeta laadimiskarp tagab AirPods Pro aku tööea kauemaks kui 24 tunniks. Samuti on see ühilduv Qi-sertifikaadiga laadijatega. Rohkem kui 24 tundi kuulamisaega koos mitme lisalaadimisega karbis. Kuni 4,5 tundi kuulamisaega ühe laadimisega. Ligikaudu 1 tund kuulamisaega ainult viieminutilise laadimisega.

Algusest lõpuni lihtne.
Nagu AirPods, nii ühenduvad ka AirPods Pro klapid maagiliselt Sinu iPhone’i või Apple Watchiga. Jaga laulu, veebisaadet või muud heli kahe AirPodsi komplekti vahel Audio Sharing funktsiooniga.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Kõrvaklapid.

Sama brändi teised tooted: Apple.

Ühendus Bluetooth
Integreeritud pult Helitugevuse reguleerimiseks
Vooluallikas Integreeritud liitiumaku
Ilmastikukindlus IPX4
Aku kestvus 5 tundi
Kõneaeg 3,5 tundi
Kaal (g) 5,4
Heli Stereo
Sobivad operatsioonisüsteemid iOS 13.2 või uuem
Kõrvaklappide disain Kõrvasisesed
Ühendus Bluetooth
Kõrvaklappide tüüp Juhtmevabad kõrvaklapid
Komplekti sisu Kõrvaklapid
Mikrofoni tüüp Integreeritud
Värvus Valge
Bluetooth versioon Bluetooth 5.0
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 5-7 (ülejäänud Soomes 7-8) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta