Photopoint

Garmin aktiivsusmonitor Vivosmart 4 L, must/slate

99,99 € 139,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
 • Õhuke, stiilne ja selge ekraaniga nutivõru
 • Sisaldab täiustatud unejälgimist REM (rapid eye movement) unega ja hindab öösel vere hapnikusisalduse taset randmepõhise Pulse Ox2-sensoriga
 • Randmepõhine südame löögisagedus, kogu päeva stressi jälgimine, lõõgastav hingamise taimer, VO2 max, Body Battery ™ energiarežiim ja palju muud
 • Spetsiaalsed treeningrežiimid kõndimiseks, jooksmiseks, jõutreeninguteks, jooga harjutusteks, basseinis ujumiseks ja muude treeningute tegemiseks
 • Värinaga teavitused, sh kõnede, tekstisõnumite jms kohta (Android-seadmete kasutajatele ka tekstivastused)
 • Aku kestab kuni 7 päeva (va. Pulse Ox une jälgimise režiimis) ning on veekindel nii ujumisel kui duši all käimisel

 • Rõhuta oma stiili, paranda enesetunnet ja ole aktiivne koos uue vívosmart 4. Õhuke, veekindel on täis funktsioone, mis aitavad Sul parendada nii treenitust kui tervist. Randmepõhine PulseOxi andur võimaldab magamise ajal vere hapnikusisaldust hinnata ning optiline pulsiandur mõõdab 24/7 ka südame löögisagedust. Lisaks annab Body Battery'i energiarežiim nõu, kas peaksid nüüd puhkama või just aktiivselt toimetama. Basseini ja duši jaoks ohutu, vívosmart 4 on koos Sinuga 7 päeva järjest, jälgides Sinu aktiivsust ning hoides Sind maailmaga ühenduses.

  Pulse Ox näit sinu randmel
  Vivosmart 4 optiline pulsiandur mõõdab lisaks pulsile ka vere hapnikusisalduse taset. Pulse Ox mõõtmised sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas tervisest ja füüsilisest vormist. Pulse Oxi kontrollimine aitab hinnata, kuidas Sinu keha hapnikku imendab. Lülita funktsioon sisse, et mõõta oma SpO2 (hapnikku sisaldust veres) üleöö, või kasutage seda igal ajal, kui soovid oma keha kohta rohkem teada.

  Parendatud unejälgimine
  Uni on tervise, heaolu ja füüsilise võimekuse oluline tegur. Vívosmart 4 annab ülevaate sellest, kuidas magad, jälgides kerget, sügavat ja REM une astmeid koos liikumisega uneajal. Lisateabe saamiseks lülita sisse Pulse Ox funktsioon, et oma vere hapnikusisaldust unerežiimi ajal salvestada. Ärgates saad Garmin Connect™ keskkonnas oma une andmeid hõlpsalt vaadata ja võrrelda.

  Optimeeri energiakulutust
  Vívosmart 4 Body Battery keha energiarežiimi hindamisel kasutatakse stressi, südame löögisageduse varieeruvuse (HRV), une ja aktiivsuse andmete kombinatsiooni, et mõõta Sinu keha energiavarusid igal hetkel, nii et saad planeerida oma päeva, selle järgi, kui palju energiat Sul on. Suurem arv näitab, et oled valmis aktiivseks päevaks, samal ajal kui väiksem arv näitab, et enne treeningu tegemist pead võib olla veidi lõõgastuma ja natuke puhkama. Body Battery aitab mõista, kuidas mõjutab aktiivsust Sinu enesetunnet nädala lõikes.

  Stressi hindamine
  Tõenäoliselt koged stressi iga päev, aga kui palju? Vívosmart 4 annab märku, kui on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke päev. HRV jälgimine (südamelöögi vaheline aeg) arvutab ja kuvab stressi taseme. Lisaks on võrul "Relax Reminder" lõõgastumise meeldetuletuse funktsioon, mida saad sisse lülitada Garmin Connect'i rakenduses. Kui stressitase tõuseb päeva jooksul, annab see vibratsiooniga randmel märku ja kuvab teate ("Take a moment to breathe?"), et teha hingamisharjutusi keha ja meele rahustamiseks.

  Hoia oma aktiivsel elul pilku peal
  Sinu vívosmart 4 tervitab Sind iga päev personaliseeritud sammueesmärgiga. Seejärel hoiab see Sul pidevalt silma peal ning kuvab progressi. Lisaks sammudele jälgib vivosmart 4 ka trepiastmeid, kaloripõletust, intensiivseid minuteid ja muudki. Lisaks näed ka liigutusriba ja saad vibratsioonialarme, kui on aeg taas veidi liigutada.

  Jälgi ka treeninguid
  Kasuta eellaetud aktiivsustaimereid, et salvestada oma treeninguid. Jõutreeningut kasutades salvestab võru tehtud harjutused, kordused ja eraldi ka tööaja ning puhkeaja, nii et võid märkmiku koju jätta. Kui aga unustad taimeri sisse lülitada püüab MoveIQ automaatselt kinni iga kõnni, ujumise, rattasõidu või elliptilise trenažööri peal tehtud treeningu. Treeningu lõppedes saad täpsemat infot uurida Garmin Connect keskkonnas.

  Igapäevane tervis
  Tänu Elevate™ pulsitehnoloogiale suudab vívosmart 4 mõõta Sinu VO2 max taset ning selle põhjal hinnata ka üldist treenituse taset ja Sinu fitness iga. Samuti annab vívosmart 4 Sulle märku, kui Su pulsisagedus ootamatult üle seatud piiri tõuseb. Kui oled üle 10 minuti puhkeolekus ja pulss endiselt alla ei lähe, saad samuti märguande.

  Püsi ühenduses
  vívosmart 4-ga ei pea Sa eales valima, kas püsida ühenduses või olla aktiivne. Selle võruga saad jooksu pealt vaadata ilmaprognoosi, juhtida telefoni muusikarakendust, näha nutiteavitusi, leida isegi telefoni, kui see peaks plehku panema ning vastata ka SMS või Messenger'i sõnumitele (ainult Android).

  Jaga ja võistle
  Vivosmart 4-ga on lihtne treeningtel ja saavutustel silma peal hoida. Võru sünkroniseerib automaatselt Garmin Connect keskkonnaga, kus saad oma progressi näha, liituda võistlustega, teenida värvilisi aumärke ja jagada oma tegemisi ka sotsiaalmeedias. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii veebibrauseris kui nutitelefoni rakendusena.
  Vaata ka sarnaseid tooteid: Aktiivsusmonitorid.

  Sama brändi teised tooted: Garmin.

  Mõõdetavad parameetrid Harjutuste kordused
  Märguanded Äratus
  Mälumaht 7 treeningut
  Ühendused Bluetooth
  Muud ühendused ANT+
  Kõrgus (mm) 10,5
  Vastupidavus Kuni 1 nädal
  GPS Ei
  Sammulugeja Jah
  Laius (mm) 15
  Kaal (g) 17,1
  Rihma pikkus 148–215 mm
  Aku kestvus Kuni 7 päeva
  Rihma materjal Silikoon
  Sobivad operatsioonisüsteemid Android
  Ekraani suurus 6,6 × 17,7 mm
  Puutetundlik Jah
  Nutiseadme rakendus Garmin Connect
  Ilmastikukindlus Veekindel
  Värvus Must
  Kõrgusmõõtur Ei
  Ekraani lahutusvõime 48 × 128
  Bluetooth Bluetooth 4.0
  Omadused Aktiivsuse jälgimine
  Asendisensor Ei
  Kiirendusmõõtja Jah
  Kompass Ei
  Pulsiandur Integreeritud
  Ekraani tüüp OLED
  Komplekti sisu Aktiivsusmonitor
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  SmartKULLER 7,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
  Tellimus Helsinkis kohal 5-7 (ülejäänud Soomes 7-8) tööpäevaga peale väljasaatmist.
  Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 5-7 tööpäevaga..
  Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 5-7 tööpäevaga..

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›

  Uut toodet soetades jääb vana seisma?
  Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
  Müü
  Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
  Müü Basaaris
  Sorteeri
  Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
  Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
  Loe veel taaskasutuse kohta