Photopoint

Garmin aktiivsusmonitor Vivofit 3 XL, must

69,99 € 119,00 €
Tasuta tarne
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
 • 1-aastane aku kestvus
 • Loeb samme, kaloreid, vahemaad, aktiivse tegevuse aega, jälgib und ning lisaks kuvab ka kellaaega taustvalgustusega ekraanil
 • Move IQ liikumise tuvastaja salvestab automaatselt Sinu päevase aktiivsuse, et hiljem seda Garmin Connect™ keskkonnas analüüsida
 • Hoiab Sind liikvel indikaator- ja helisignaaliga
 • Sünkroniseerib automaatselt Garmin Connect'iga, et salvestada ja jagada sinu arenemise kulgu

 • "Garmin Vivofit 3 aktiivsusmonitor jälgib sinu tegemini 24/7 – hoiab silma peal aktiivsusel, motiveerib liikuma, loeb üles treeningminutid ning palju muud. Selle kõige juures pakub aga lausa terve aasta vastu pidavat akut. Teisisõnu – tegu on kvaliteetse ja mugava kooslusega."
  Loe pikemalt Garmin Vivofit 3 aktiivsusmonitori ülevaadet Digitest.ee lehel »

  Teab sinu liikuvust

  Garmin Move IQ™ liikumise tuvastajaga vívofit 3 suudab hallata erinevaid tegevusi nagu käimine, jooksmine, rattasõit ja ujumine. Selleks pole vaja kella uuele tegevusele seadistada, vívofit 3 tunnetab muutused Su liikumises ning salvestab Su tegevuse Garmin Connect keskkonnas. Sisene Garmin Connect'i telefonis või arvutis, et vaadata oma toiminguid detailsemalt, esita väljakutseid ja võistle teiste kasutajatega.

  Näitab kellaaega ja aega, mil pead end liigutama
  Me teame, et liikuda tuleks kogu aeg, kuid vahel ununeb see siiski. Õnneks vívofit 3 ei unusta ning see jälgib Su liikumist või jõudeolekut kogu aeg. Seega kui kaotad ajataju ja unustad end istuma, annab vívofit 3 õrna signaaliga märku peale igat 1 tundi liikumata olekut. Iga 15 minuti tagant pikeneb punane vööt ekraanil, mille saad kustutada mõneminutilise kõndimisega.

  24/7 kantav
  vívofit 3 jälgib Sind 24/7 tänu selle tervelt 1 aasta kestvale patareile. See jälgib Su puhkamist une ajal ning lisaks on veel ka veekindel, et saaksid ujuma või duši alla minnes vívofit 3 randmele jätta. Lisavarustusena on saadaval erinevat värvi ja stiili rihmasid, mis sulanduvad mis tahes rõivastusega.

  Ole oma eesmärkidest üle
  vívofit 3 analüüsib Sinu hetkelist aktiivsustaset, seejärel määrab Sulle igapäevased eesmärgid. Märkides verstaposte, jälgib vívofit 3 Sinu arenemist ning järk-järgult tõstab nõudmisi, et sa liiguksid samm-sammult tervislikuma elulaadi poole. Jälgi enda arenemist ning võrdle Maailma Tervise Organisatsiooni soovituslike näitajatega.

  Garmin Connect
  vívofit 3 sünkroniseerib automaatselt kõik Sinu päevategevused Garmin Connect keskkonda. See on ainus tasuta rakendus, mis õpib Sind tundma, et siis pakkuda sisukaid soovitusi, mis põhinevad tegelikel näitajatel. See manitseb Sind liikuma kui näeb, et Sinu päeva norm ei saa täis praeguse aktiivsuse juures ning hõiskab rõõmust, kui oled normi saavutanud. Lisaks saad kasulikke näpunäiteid virtuaalselt treenerilt. Nii et lae alla ja piitsuta end üles! Nüüd Sul on igast päevast selgem, kiirem ja parem ülevaade.

  Lisainfo ›

  Vaata ka sarnaseid tooteid: Aktiivsusmonitorid.

  Sama brändi teised tooted: Garmin.

  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €.
  Tulen ise järele 0,00 €
  Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
  SmartKULLER 4,50 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €.
  SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
  Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
  Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
  Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›