Photopoint

Olympus diktofon VP-10, must

99,00 € 119,00 €
Suuruste tabel
Kõrgtehnoloogiline salvestusstiil
Uus VP-10 annab digitaalsele ärisalvestusele uue dimensiooni. Kuigi sellel kõrgetasemelisel helisalvestusseadmel on diskreetne disain, pakub see kvaliteetset stereosalvestust ja mitmeid mugavaid omadusi koheseks kasutamiseks ja selgete salvestuste tegemiseks.

Suurepärane stereosalvestus
VP-10 helisalvestil on ringsuunalised stereomikrofonid, mis võimaldavad kindlalt jäädvustada Sinu hääle ja ümbritseva heli ka siis, kui seade on särgitaskus. Tänu kahele madala müratasemega kvaliteetsele mikrofonile, mis on paigutatud kompaktsesse ja õhukesse korpusesse, jäädvustavad need kindlalt igast suunast tuleva heli.

Selged vestlused
Unikaalne Olympus helisalvestustehnoloogia, mis tunneb automaatselt ära hääle ja sahisemise vahelise erinevuse, summutab tõhusalt vaid soovimatu heli. See tähendab, et müra, mis tekib siis, kui salvesti asub särgitaskus, kõrvaldatakse ja saavutatakse madala müratasemega, selged salvestised.

Kohene kasutamine
Lihtsalt liiguta REC-lüliti alla – helisalvesti hakkab koheselt salvestama isegi siis kui toide on välja lülitatud. Lüliti asub salvesti ülaosas, et seda oleks mugav kasutada ka siis kui salvesti asub taskus. VP-10 helisalvestit saab kasutada kinnisilmi, et mitte ükski vestlus ei jääks enam salvestamata.

Täielik mugavus
Tänu õhukesele disainile saab helisalvesti lihtsalt särgitasku siseküljele kinnitada ja salvestada kõnelejat häirimata. Lisamugavuse tagamiseks on VP-10 menüüs lihtne liikuda ja digitaalse helisalvestise saab andmete ülekandmiseks integreeritud USB-pistiku abil koheselt arvutiga ühendada.

Kolm vormingut, mis vastavad erinevatele vajadustele
Vali kolme salvestusvormingu hulgast: kõrgkvaliteetne pakkimata Linear PCM formaat (22.05kHz); kõige mitmekülgsem MP3 formaat, mida kasutavad nii Windows kui ka Mac kasutajad; või WMA formaat, millel on hea helikvaliteet isegi madala bitikiiruse juures.

Vähem müra, rohkem heli
Kõrgpääsfilter kõrvaldab efektiivselt sellise madala sagedusega müra, mida teevad näiteks õhukonditsioneerid, projektorid ja tuul ning võimaldab seeläbi veelgi selgemad helisalvestused teha.

Nüüd kuuleb kõiki
Heli tasakaalustaja muudab pehmemad hääled valjemaks, kuid hoiab samas valjemad hääled allpool etteantud taset, tagades seeläbi selge ja ühtlase taasesituse. Samas kõrvaldab see salvestuse madalad ja kõrged sagedusvahemikud, et kõneleja hääl veelgi paremini esile tuleks.

Leida, mida otsid – kiiresti
Kui digitaalsesse helisalvestisse on talletatud palju faile, võimaldab kuupäevaotsingu funktsioon lihtsalt ja mugavalt valida täpselt soovitud faili. Sellele funktsioonile pääseb kiiresti ligi, et vähendada pikkadest otsingutest põhjustatud viivitusi.

Optimaalsed seadistused optimaalsete tulemuste saamiseks
Tehes menüüs lihtsa valiku, saad määrata spetsiifilistele oludele vastavad optimaalsed salvestusseaded. Taskurežiim on abiks mitmesuguste helide salvestamisel kui salvesti on asetatud taskusse. Dikteerimis-, konverentsi-, või kohtumiste režiimiga saad hõlpsalt teha kõrgkvaliteetseid salvestusi.

Lihtne failihaldus
Faili jagamisfunktsioon on abiks kui soovid oma salvestusi eraldi failis hallata. See tuleb kasuks ka siis kui soovid faili suurust enne selle e-kirja teel saatmist vähendada. (Ainult Linear PCM ja MP3 formaadis failid.)

Õpi hõlpsamalt võõrkeeli
Kõne kordamine on efektiivne viis võõrkeele õppimiseks – see võimaldab kuuldut koheselt korrata. See režiim ühendab heli taasesitamise järgneva helitu taasesitusega, et aidata Sul hõlpsalt ükskõik millist võõrkeelt õppida.

Naudi teravat ja selget taasesitust
Müra kõrvaldamise funktsioon on ideaalne koosolekute salvestamiseks, sest see vähendab soovimatuid keskkonnahelisid, andes täpsema, selgema taasesituse kvaliteedi.

Ideaalne taasesituse kuulamine
Muuda taasesitus lihtsamaks, valides eelseadistatud taasesituse olustiku: transkriptsioonirežiimi funktsiooni abil saab salvestustest palju hõlpsamalt transkriptsiooni teha ja aega kokku hoida. Uus keeleõppe režiim on abiks võõrkeele õppimisel.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Diktofonid.

Sama brändi teised tooted: Olympus.

Ekraani lahutusvõime 108 × 84
Salvestusrežiimid 5
Kõlar Integreeritud dünaamiline kõlar
Ekraani diagonaal 0,92"
Salvestusvorming PCM (WAV)
Sisemälu 4 GB
Muu Aktiivne müraeemaldus
Korpuse materjal Plastik
Kõrvaklappide väljund 3,5 mm
Ekraani suurus 22,2 × 6,9 mm
Mikrofon Integreeritud stereomikrofon
Maksimaalne väljund 90 mW
Värvus Must
Taasesitusvorming PCM (WAV)
Taasesituskiirus 0,5 – 2×
Laius (mm) 17
Maksimaalne salvestusaeg 1620 tundi
Kaal (g) 37,5
Kõlari diameeter 10 mm
Mälukaardi pesa Puudub
Toide 1 × AAA leelispatarei või NiMH aku
USB 1 × USB 2.0
Sagedusdiapasoon 50 – 17 000 Hz
Ekraani taustvalgustus LED
Sügavus (mm) 17
Ekraani tüüp Punktmaatriks
Komplekti sisu Diktofon
Toiteallika vastupidavus Kuni 50 tundi salvestust
Kõrgus (mm) 130
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›