Photopoint

Pentax KP + DA 18-270mm ED SDM Kit, must

1 449,00 € 2 048,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
Elu on täis imesid. Hingematvad stseenid ja ununematud mälestused mida koged. Pentax KP on selleks et neid imelisi hetki talletada.

Pentax KP kompaktne kere on täis uusimat tehnoloogiat. Kõrgtasemeline optiline pildiotsija ja kasutajasõbralik liides on vaid osa sellest tehnikaimest. See on ehitatud ilmastikukindlaks, et fototehnika ei piiraks Sinu vabadust pildistada ka kõige raskemates ilmastikuoludes.

"Pentax KP puhul puuduvad suured disainvead või arendusapsakad ning tulemuseks on suurepärane peegelkaamera. KP sobib nii algaja, edasijõudnu kui ka elukutselise fotograafi põhivarustuse hulka, kuna pakub Pentaxile kohaselt tipptasemel töökindlust, paindlikkust, head pildikvaliteeti ning ergonoomika. Kui üldse tehniliselt millegi arvelt norida, siis jah, videosalvestus on Ricohil ikka natuke lapsekingades, kuid samal tasemel nagu nii mõnegi teise tootja sama hinnaklassi peegelkaamerate puhul. See õnneks ei ole fotokeskse kasutaja jaoks määravaks teguriks ning sellest mööda vaadates on tegu tipptasemel poolkaader peegelkaameraga, mida julgelt soovitada võin."
• Loe pikemalt Pentax KP peegelkaamera ülevaadet Digitest.ee portaalis »

Vahetatavad käepidemed
Pentax KP jaoks on loodud vahetatavate käepidemete süsteem mis lubab kaamerat kiiresti kohdandada sõltuvalt fotograafi eelistustest või kasutatavast objektiivist. Lisaks standardsele käepidemele Grip S saab juurde hankida kaks käepidet (Grip M ja Grip L). Valik kohandusfunktsioone lubavad kaameraga töötamist lihtsustada ja tõhustada. Nende hulka kuuluvad Smart Function kaamera töö kiireks seadistamiseks Fx nupu ja ketaste abil ja juhtpaneeli seadistamine vastavalt fotograafi eelistustele.

Kompaktne, ilmastikukindel korpus
Pärast kaamera siseehituse põhjalikku läbivaatamist lõid Pentaxi insenerid täiesti uue disaini mis on oluliselt kompaktsem ja õhem kui olemasolevad mudelid. Koos kompaktse ja kerge Pentax-DA seeria objektiiviga on kaamera suurema vaevata kaasaskantav nii igapäevasteks võteteks kui ka näiteks matkadel või mägironimisel. Kaamera esi-, taga- ja alaosa paneelid on valmistatud kergest kuid tugevast magneesiumsulamist. 67 tihendit kogu korpusel aitavad tagada tolmukindluse ja ilmastikukindluse. Kaamera on külmakindel kuni -10°C. Tänu sellele toimib Pentax KP usaldusväärselt ka vihmas, tolmuses keskkonnas ja talvel.

Pentaxi tundlikuim sensor ISO 819 200
Uus sensor ning võimekas pildiprotsessor annavad kokku koosluse, kus sensori tundlikkus on kuni ISO 819 200. See omakorda ei tähenda ainult selgeid, sujuva gradatsiooniga, müravabasid fotosid kõrgetel tundlikkustel, vaid ka väga korralikku tulemust madalatel tundlikkustel. Tänu suurele kasutatavale ISO ulatusele on Pentax KP väga paindlik kaaslane väga erinevates situatsioonides.

24,32 efektiivset megapikslit
Pentax KP uue põlvkonna APS-C mõõdus CMOS sensoril on umbes 24,32 efektiivset megapikslit kõrglahutuslike piltide jäädvustamiseks. Sensoril puudub AA filter (anti-aliasing), mis annab prioriteedi lahutusvõimele. Koos kiire pilditöötlussüsteemi ja PRIME IV pildiprotsessoriga jäädvustab KP kõrge lahutusvõime ja peente pooltoonidega kujutisi.

Pixel Shift Resolution süsteem
Pentax KP on varustatud Pixel Shift Resolution süsteemiga. Tegemist on uusima super-lahutusvõime tehnoloogiaga mis jäädvustab samast stseenist neli kaadrit nihutades pildisensorit ühe piksli võrra iga kaadri jaoks ning luues neljast kaadrist ühe liitpildi. Võrreldes tavapärase Bayer süsteemiga, mille puhul annab iga piksel ainult ühe värvi andmed, saab selle süsteemi puhul iga piksel kõik värviandmed. Tulemuseks on tavaliste sensoritega võrreldes ülikõrge lahutusvõimega pildid tõepäraste värvide ja peene detailsusega. See süsteem pakub ka uut lülitatavat liikumise korrigeerimise funktsiooni, mis automaatselt tuvastab liikuva objekti sarivõtte ajal ja muudab selle negatiivsed mõjud kaadrite liitmise ajal minimaalseks.

Viieteljeline SR II ja Pixel Shift Resolution süsteem
KP on varustatud Pentaxi poolt välja töötatud SR II (Shake Reduction II) pildistabilisaatoriga, mis stabiliseerib sensori liikumist viiel teljel kasutades mis tahes ühilduvat Pentax objektiivi. Lisaks tavapärasele värisemisele on see uus süsteem mõeldud kompenseerima ka lähivõttel tekkivat horisontaalset ja vertikaalset värinat ning kaamera kaldumist. Objektiivi integreeritud pildistabilisaatorid seda ei suuda. Stabilisaatori efekti ulatus on kuni viis säriaja astet. See on võrdne Pentaxi lipulaeva omadustega. Isegi kui pildistate kaasavedamisega kaadrit, tuvastab see süsteem automaatselt kaamera liikumissuuna ning juhib SR süsteemi tagades alati parima tulemuse ilma, et oleks vaja režiime vahetada.

Kiire 27 punktiga autofookus, SAFOX 11 moodul
KP teravustamise eest hoolitseb kiire SAFOX 11 faasituvastusega AF sensor. 27 punktist on 25 rist-tüüpi ning paiknevad kaadri keskosas. See tagab täpse teravustamise minimaalse valgustatusega kuni 3 EV. Täiesti uus parandatud algoritm tagab parema autofookuse täpsuse ja kiiruse võrreldes tavapärase SAFOX 11 mooduliga. Kaamera autofookuse töö on ka kohandatav. Näiteks saab valida töörežiime: fookuse prioriteet, päästiku prioriteet või võtte prioriteet. Fookusala laienduse funktsioon lubab automaatselt teravustada pildistatavat kui see liigub algsest fookuspunktist välja.

Elektroonilise juhtimisega katik säriajaga kuni 1/24000 sekundit
PENTAX KP katik kombineerib endas usaldusväärse mehaanilise katiku mehhanismi (kiireim säriaeg 1/6000 sek) koos elektrooniliselt juhitava katikuga*. Elektroonilise katiku režiim lubab kasutada lühimat säriaega 1/24000 sek koos vähendatud müra ja vibratsiooniga pildistamise hetkel, sobides hästi Live View pildistamisel ja peegli eelpäästmisega töös. Kaamera pildistab sarivõtet kiirusega seitse kaadrit sekundis.

AA filtri simulaator
Rakendades pildisensorile mikroskoopilist vibratsiooni särituse ajal, suudab KP kaamera AA (anti-aliasing) filtri simulaator luua sama muaree vähendamise efekti nagu optiline AA filter. Erinevalt optilisest filtrist, mis loob alati identse tulemuse, lubab see uuenduslik simulaator lisaks efekti sisse ja välja lülitamisele valida ka efekti taseme. See tähendab, et fotograafil on võimalus valida sobiv efekti tase lähtudes pildistustingimustest.

Full HD videosalvestus ja funktsionaalsed seadistused
Pentax KP filmib veatuid Full HD videolõike (1920 × 1080 60i/30p kaadrisagedus) H-264 vormingus. Kaameral on ka välise mikrofoni sisend salvestuse helitugevuse manuaalseks muutmiseks. Lisaks videosalvestuse käigus kasutatavatele erinevatele visuaalsetele efektidele suudab kaamera filmida ka 4K intervallvideot ja liikuvaid taevakehi Star Stream funktsiooniga.

Kallutatav LCD ekraan
Pentax KP 3-tolline 921 tuhande pildipunktiga LCD monitor on vertikaalselt kallutatav, lihtsustades sellega võtteid kõrge või madala võttepunkti kasutamisel. Lisaks laiale vaatenurgale on ekraani disain ka õhuvaheta. See tähendab, et LCD ekraani kihtide vahekaugus on peegelduste ja valguse hajumise huvides minimaalne, tagades parema nähtavuse välitingimustes. Uus Outdoor View Setting režiim lubab kasutajal määrata ühe nupuvajutusega ekraanile meelepärase ereduse ning öise vaatamise funktsioon muudab pildi ereduse sobivaks kasutamiseks hämaras.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Peegelkaamerad.

Sama brändi teised tooted: Pentax.

Võtterežiimid Üks kaader
Mälukaardi tüüp SD
Tolmueemaldus DRII (Dust Removal II)
Suurim pildimõõt pikslites 6016 × 4000
Stseeniprogrammid Jah
Stabilisaatori suunalisus 5-teljeline
Muud mõõdud [FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
Katvus 28 mm (35 mm ekvivalendina)
Ekraani mõõt (tolle) 3,0
Mälukaardi sobivus SDHC
Mälukaardi pesade arv 1
Pilditöötlusprotsessor PRIME IV
Videosalvestus FullHD 1920 × 1080
Kaadri katvus 100%
Objektiivi sobivus Pentax poolkaader objektiivid
Väline toide K-AC168 AC adapter
Käsitsi teravustamise abi Focus Peaking
Särimõõtmine TTL särimõõtmine
Juhtmevaba võrk WiFi IEEE 802.11 b/g/n
Vastupidavus 420 kaadrit (CIPA)
Sügavus (mm) 76
Sensori mõõt 23,5 × 15,6 mm
Foto sarivõte 7 kaadrit/sek
Digitaalsed filtrid Jah
Heli 3,5 mm mikrofoni sisend
Elektrooniline lood Jah
JPEG EXIF 2.3
Särimõõtmise tööulatus -3 – 20 EV
Filtrid Primaarvärvide filter
USB 1 × microUSB 2.0
Ilmastikukindlus Jah
Välgu võimsuse kompensatsioon -2 – +1 EV
Värvustasakaalu valikud Auto
Väikseim pildimõõt pikslites 1920 × 1280
Komplekti sisu Liitiumaku D-LI109
Video lahutusvõime [FullHD] 1920 × 1080 60i/50i
Stabilisaatori võimekus 5 stoppi
Fookuslukk Jah
Pildiotsija tüüp Silmatasandi pentaprisma
Teravustamisrežiimid Ühekordne
Teravustamissensor SAFOX 11 sensor
Elektrooniline katik Pixel Shift režiimis
Sobivad objektiivid Pentax KAF4
Säriluku võimalus Jah
Salvestuse kestvus 25 minutit (maksimaalselt)
Mikrofon Integreeritud stereomikrofon
Suurendus 0,95×
Megapiksleid 24 megapikslit
Ühendused WiFi
Ekraani asend Kallutatav
Pildipunkte 921 000
Kaal (ainult kere) 642 g
Pildistabilisaatori disain Sensori nihutusel põhinev
Ilmastikukindlus Ilmastiku- ja tolmukindel
Sensori tüüp CMOS
Komplekt Kere koos objektiiviga
Ekraani tüüp TFT LCD
Kõrgus (mm) 101
Näotuvastus Jah
RAW PEF
Puutetundlik Ei
Kaugjuhtimine Pentax kaugjuhtimispult O-RC1
Konstruktsioon Magneesiumsulamist korpus
Täiskaader Ei
Live View otsevaade Jah
Intervallvõte Jah
Teravustamise abivalgus Jah
Särirežiimid Intelligentne automaatrežiim
Lõikefaktor 1,5×
GPS Kasutades O-GPS1 moodulit
Särikompensatsioon ±5 EV
Komplektis olev objektiiv smc Pentax DA 18-270mm f/3.5-6.3 ED SDM
JPEG+RAW Jah
Režiimid Multi-segment (hindav)
Kaamera mõõt Väike peegelkaamera
Element D-LI109 liitiumaku
Välgurežiimid Auto
Teravustamissensori tööulatus -3 – 18 EV
Akutalla mudel Pentax Battery Grip D-BG5
Värvus Must
Laius (mm) 131,5
Säriajad 1/6000 – 30 sek
Teravustamispunkti valik Automaatne (27 punkti)
Teravustamisklaas Natural Bright Matte III
Seadistamine Eredus
HDR võte Jah
Peegel Kiire naasmisega poolpeegel
Pildistabilisaator Jah
Kere Pentax KP
Välklambi tüüp Integreeritud TTL välklamp
Pildiotsija Optiline
Katik Elektroonilise juhtimisega
Efektiivseid megapiksleid 24,3
Distantspäästiku ühendus 3,5 mm
Sensori suurus Poolkaader
Kaadri katvus 100%
Sobivad välised välklambid P-TTL toega välised välklambid
Värviruum sRGB
Särikahveldus 2, 3 või 5 kaadrit
Diopterkorrektsioon -2,5 – +1,5
Välgupesa Jah
Külgede suhe 3:2
Kaamera bajonett Pentax KAF
Muu Eye-Fi ühilduv
ISO tundlikkuse ulatus 100 – 819 200
Värvustasakaalu mõõtmine Kombineerides CMOS pildisensori ning valgusallika tuvastuse sensori info
Video salvestusvorming MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC; Audio: Linear PCM stereo)
Kaal (koos aku ja mälukaardiga) 703 g
Teravustamispunkte 27
Juhtarv 6 (m, ISO 100)
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €.
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›