Photopoint

Sony a7S II + Tamron 28-75mm f/2.8

2 699,00 € 4 598,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
 • 12 megapiksline ülitundlik täiskaader sensor
 • Sensori tundlikkus kuni ISO 409600
 • 5-teljeline keresisene stabilisaator nii filmimiseks kui fotode tegemiseks
 • Kasuta ükstapuha millist objektiivi koos stabilisaatoriga
 • Kõrge kontrastiga 2,4 megapiksliga OLED elektrooniline pildiotsija
 • 100Mbps XAVC S 4K UHD 3840×2160 25p videosalvestus 
 • Ühenda nutiseadmega kasutades WiFi ning NFC ühendust

 • Uuendatud 12,2 megapiksline sensor - optimeeritud nõrgas valguses töötamiseks ning 4K videosalvestuseks
  Sony a7S II 12,2 megapiksline sensor on disainitud võimalikult paindlikuks video- ja fototööks. See täiskaader sensor pakub suurt dünaamilist ulatust kogu oma ISO 50 - 409600 tundlikkuse juures. Suur BSI tüüpi vahedeta mikroläätsedega disain võimaldab suuremat tundlikkust ning paremat valguse talletamist minimaalse müraga. Lisaks on sensoril kasutusel "direct pixel readout" metoodika. See tähendab seda, et kogu sensori pikslite info loetake üles - ühtegi rida ei jää vahele, ühtegi pikslit ei kombineerita teisega kokku. Sellisel meetodil saab FullHD või 4K videot salvestades kasutada ära kogu sensori võimekus ning saavutada veel kvaliteetsemat tulemust.

  Kiire BIONZ X™ pildiprotsessor
  Pildiprotsessori töö kaameras ei ole ainult info pakkimine arusaadavasse vormi. Pildiprotsessori töö hulka kuulub ka esmane pildiparandus vastavalt kaamera ning objketiivi omapäradele. Uus BIONZ X protsessor kasutab difraktsiooni vähendavat tehnoloogiat, alapõhist müraeemaldust ning palju muud - seda kõike selleks, et kõik 12,2 miljonit pikslit oleks võimalikult täpse andmestikuga ning madala müraga.

  Eriti suur tundlikkus ning dünaamiline ulatus
  Kaamera, mille maksimaalne tundlikkus on kuni ISO 409600 ning mille dünaamiline ulatus on eriti lai, võimaldab pildistada ning filmida ka väga ekstreemsetes, nõrga valgusega oludes. Talleta ka väikseimaid detailid varjualades ning eredatel aladel samaaegselt, sõltumata valgusoludest ning valguse intensiivsusest.

  14-bit pakkimata RAW fail
  a7S II toetab 14-bitiseid pakkimata RAW faile. See tähendab, et kaamera talletab kogu sensorilt tuleva info toorfaili ning kasutajal on järeltöötluses rohkem materjali perfektse foto loomiseks.

  5-teljeline keresisene stabilisaator täiskaader sensoriga kaameras
  Võimekas stabilisaator, mis kompenseerib viit erinevat liikumist - horisontaalne ning vertikaalne liikumine, kalle üles-alla ning külgedele ja ka kaamera pööre. See on lausa kolm liikumissuuna kompenseerimist enam, kui klassikaline kahe suuna kompenseerimine. 5-teljeline stabilisaator suudab niimoodi siluda videoid ka siis, kui sa filmid kõndimise ajal või lausa joostes.
  Keresisese stabilisaatori üheks suureks eeliseks on ka see, et stabilisatsioon toimib ükstapuha millise objektiiviga. Olgu selleks siis mõni Sony E bajonetiga hübriidkaamera objektiiv, A-bajonetiga objektiiv või hoopis mõni vanem täismanuaalne klaas. See isegi täiendab neid objektiive, millel on juba stabilisaator sisse ehitatud.

  Intelligente teravustamissüsteem
  a7S II kasutab 169 teravustamispunktiga (25 kontrastituvastusega teravustamispunkti ning üheksa keskmist punkti, mis on jagatud 16 segmendiks) sensor pakub kiiret ning täpset teravustamist. Lisaks toimib teravustamine ka ülinõrkades, kuni -4 EV, valgusoludes.

  XGA OLED Tru-Finder™
  Soovid juba filmides või pildistades näha, kuidas kaader talletatakse? See on imelihtne tänu 2,4 megapikslisele OLED pildiotsijale, mis loomutruult kuvab kogu vajaliku info fotograafile/videograafile. Pildiotsijal on 100% kaadri kattuvus, 0,78× suurendus, hea värviedastus ning kiire kaadrisagedus - lihtsalt veel parem, kui optiline pildiotsija.

  3-tolline kallutatav ekraan teeb kadreerimise lihtsaks
  Kallutatav 3" (1,229 miljonit pildipunkti) ekraan teeb piltide tegemise ning videote salvestamise lihtsamaks. Tõsta kaamera üles ning kalluta ekraan alla, filimides niimoodi rahvamassist kõrgemalt. Või hoopis keera ekraan üles ning vii kaamera lilleõie kõrvale - enam ei pea kõhuli mudas roomama. Tänu WhiteMagic tehnoloogiale on ekraanil olev info selgelt nähtav ka ereda päikese käes.

  4K kaamerasisene videosalvestus
  Sony a7s II võimaldab kaamerasiseselt salvestada 4K videot (4K UHD 3840 × 2160 25p). Selle teeb eriliseks full pixel readout funktsionaalsus, kusloetakse kõikide pildipunktide andmed üles. Sedasi saavutatakse suurem lahutusvõime ning detailsus, kui tavalises 4K videos. Lisaks, tänu XAVC S5 formaadile saab 4K videot salvestada kuni 100Mbps andmetihedusega.

  100/120 kaadrit/sek aegluubis FullHD video
  a7S II toetab ka FullHD aegluubis videot 100 / 120 kaadrit/sek ning seda taasesitada 4×/5× aeglasemalt 25p või 24p režiimis.

  S-Gamut3.Cine/S-Log3, and S-Gamut3/S-Log3
  Tänu uutele profiilidele on dünaamiline ulatus suurendatud 1300%, et tagada veel sujuvamad gradatsioonid, värvikorrektsioonid ning lihtsam kasutamine. S-Log3 gamma tonaalne taasesitus on parem just varjudest keskmise ereduse juurde (18%). Lisaks annab see koos kaamera 14-bitise dünaamilise ulatusega lihtsalt lummavad tulemused.

  Vastupidav magneesiumsulamist korpus
  See kaamera on disainitud kasutamiseks ka raskemates oludes - tänu magneesiumsulamist kompaktsele korpusele peab see kaamera vastu ka ekstreemsematele välitöödele. Lisaks on kaamera sisestruktuur, pealmine ning tagumine osa valmistatud samamoodi vastupidavast magneesiumsulamist.

  Vaikne pildistamine
  Vaikse pildistamise režiimis kasutatakse elektroonilist katikut, mis ei tekista vibratsiooni. Tänu helide puudumisele saab kaamerat edukalt kasutada ka looduses pildistades või muudes oludes, kus vaikus on ülioluline. Lisaks saab kasutada vaikset sarivõtet kuni 5 kaadrit/sek, et ükski oluline hetk ei jääks tabamata.

  Focus Peaking ning suurenduse funktsioon
  Lihtsa nupuvajutusega saab suurendada teravustamispunkti ekraanil ning täpselt sättida teravustamine õige punkti peale. Lisaks saab kasutada ka Focus Peaking funktsiooni - ekraanil markeeritakse ära need alad, mis on kõige teravamad. Mõlemat funktsiooni saab kasutada nii foto- kui videorežiimis.

  Vastupidav vähendatud vibratsiooniga katik
  Uus katiku mehhanism vähendab nii esimese kui tagumise kardina vibratsiooni ~50%. Lisaks, tänu elektroonilise kardina kasutamisele on vibratsioon veel rohkem vähendatud, mistõttu ei tekita katiku liikumine udusust 12,2 megapikslisel sensoril. Mis veel - tänu uutele mehhanismidele on katiku eluiga testitud 500000 tsüklile.

  "Puhas" HDMI väljund
  HDMI väljundi kaudu saab edastada välisesse videosalvestajasse pakkimata 4K videosignaali. Lisaks saab selle funktsiooni kasutamise ajal ka videot kaamerasiseselt salvestada.
  Tänu komplektis olevale kaablihoidjale ei ole ka ohtu, et filmimise ajal kogemata HDMI kaabel pesast välja tuleb.

  Ühenda nutiseadmega kiirelt ja lihtsalt, kasutades NFC'd
  Vaata ning jaga faile otse tahvelarvutist või nutitelefonist ilma, et peaks kaablite või keeruliste menüüdega pead vaevama. Tänu sisseehitatud NFC moodulile saab ühenduse luua lihtsalt - ainult pane seadmed vastastikku ning ühendus luuakse automaatselt. Kui sinu nutiseadmel puudub NFC, siis saab ühenduse luua käsitsi kasutades WiFi võrku. Lisaks saab nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada kaamera juhtimiseks.

  Sony E-bajonetiga objektiivid
  Kasuta pidevalt laienevat Sony E-bajonetiga objektiivide valikut, kaasa arvatud Sony G seeria ning Zeiss objektiive. E-bajonetiga objektiivid sobivad suurepäraselt videosalvestuseks, kuna nende "videosõbralikud" funktsioonid, nagu sujub teravustamine, elektrooniline suum ning ülivaikne ava juhtimine teevad videograafi elu palju lihtsamaks.
  Vaata ka sarnaseid tooteid: Hübriidkaamerad.

  Sama brändi teised tooted: Sony.

  Kaamera mõõt Suur hübriidkaamera
  Pildiotsija Elektrooniline
  Pilditöötlusprotsessor BIONZ X
  Kaadri katvus 100%
  Sensori mõõt Täiskaader
  Värvus Must
  Juhtmevaba võrk WiFi IEEE 802.11 b/g/n
  Aegluubis video [FullHD] 1920 × 1080 120p/100p
  Intervallvõte Ei
  JPEG+RAW Jah
  Suurendus 0,78×
  Konstruktsioon Magneesiumsulamist korpus
  Element NP-FW50 liitiumaku
  Elektrooniline lood Jah
  Puutetundlik Ei
  Ühendused WiFi
  Elektrooniline katik Jah
  Kaugjuhtimine Sony distantspäästik RM-VPR1
  Stabilisaatori võimekus 4,5 stoppi
  Vaikne pildistamine Jah
  Väikseim pildimõõt pikslites 2128 × 1416
  Särikompensatsioon ±5 EV
  Teravustamissensor TTL kontrastituvastusega autofookus
  Särikahveldus 1/3, 1/2, 2/3, 1, 2 või 3 EV sammuga
  Ekraani tüüp XtraFine TFT LCD
  Videosalvestus 4K UHD 3840 × 2160
  Vastupidavus 370 kaadrit (CIPA)
  Režiimid Multi-segment (hindav)
  HDMI väljund 8 bit pakkimata
  Live View otsevaade Jah
  Foto sarivõte 5 kaadrit/sek [Kiire]
  Sobivad välised välklambid ADI / Sony TTL toega välised välklambid
  Komplekt Kere koos objektiiviga
  Distantspäästiku ühendus Sony Multi-Terminal
  Akutalla mudel Sony VG-C2EM
  Teravustamise abivalgus Jah
  Lõikefaktor
  Teravustamispunkte 169
  Video lahutusvõime [4K UHD] 3840 × 2160 30p/25p
  Muud ühendused Multi Interface Shoe tarvikupesa
  Panoraamvõte Jah
  Teravussügavuse eelvaade Jah
  Säriluku võimalus Jah
  Stseeniprogrammid Jah
  Komplekti sisu 2 × liitiumaku NP-FW50
  Teravustamispunkti valik Lai ala (169 punkti)
  Värvustasakaalu mõõtmine CMOS pildisensoriga tuvastamine
  Ilmastikukindlus Puudub
  Pildistabilisaator Jah
  Efektiivseid megapiksleid 12,2
  A/D muundur 14 bit
  Värviruum sRGB
  Värvustasakaalu valikud Auto
  Tolmueemaldus Jah
  Mälukaardi pesade arv 1
  Video microHDMI (Type D)
  Külgede suhe 3:2
  Kere Sony a7S II
  Digitaalsed filtrid Jah
  Välgu sünkroniseerimine 1/250 sek
  Pildiotsija tüüp OLED
  Diopterkorrektsioon -4 – +3
  Mälukaardi sobivus SDHC
  Sobivad objektiivid Sony FE objektiivid
  Välgupesa Jah
  Katik Elektroonilise juhtimisega
  Sensori suurus Täiskaader
  ISO tundlikkuse ulatus 100 – 102 400
  Kaamera bajonett Sony E
  Muud mõõdud [4K UHD] 3840 × 2160 24p
  Võtterežiimid Üks kaader
  NFC Jah
  RAW ARW 2.3
  Filtrid Primaarvärvide filter
  Pildipunkte 1 228 000
  Täiskaader Jah
  Särimõõtmise tööulatus -3 – 20 EV
  Sügavus (mm) 60,3
  Video salvestusvorming MP4 (Video: XAVC S (H.264/MPEG4-AVC); Audio: Linear PCM stereo)
  Megapiksleid 12 megapikslit
  Laius (mm) 126,9
  Log-pildiprofiilid S-Log2
  Teravustamise peenhäälestus Jah, LA-EA2 ning LA-EA4 adapteriga
  Särirežiimid iAuto
  Teravustamissensori tööulatus -4 – 20 EV
  Kõrgus (mm) 95,7
  HDR võte Jah
  Käsitsi teravustamise abi Focus Peaking
  Objektiivi sobivus Sony FE täiskaader objektiivid
  Mälukaardi tüüp SD
  Säriajad 1/8000 – 30 sek
  Välgurežiimid Auto
  Välklambi tüüp Puudub
  Teravustamisrežiimid Ühekordne
  Kaal (ainult kere) 584 g
  Elektrooniline esimene kardin Jah
  Ekraani mõõt (tolle) 3,0
  USB microUSB 2.0
  Stabilisaatori suunalisus 5-teljeline
  Andmetihedus [4K UHD] 100 Mbps (VBR)
  Välgu võimsuse kompensatsioon ±3 EV
  Suurim pildimõõt pikslites 4240 × 2832
  Komplektis olev objektiiv Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD
  Pildiotsija mõõt 0,5''
  Pildipunkte 2 359 296
  Kaadri katvus 100%
  Heli 3,5 mm mikrofoni sisend
  Sensori tüüp Exmor™ CMOS
  Pildistabilisaatori disain Sony SteadyShot Inside
  Särimõõtmine TTL särimõõtmine
  GPS Ei
  Kaal (koos aku ja mälukaardiga) 627 g
  JPEG EXIF 2.3
  Mikrofon Integreeritud stereomikrofon
  Väline toide AC-PW20 AM
  Ekraani asend Kallutatav
  Värvustasakaalu kahveldus 3 kaadrit
  Seadistamine Eredus
  Fookuslukk Jah
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  Tulen ise järele 0,00 €
  Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
  SmartKULLER 7,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
  Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
  Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
  Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›