Prokaamera

Gimbal DJI Ronin-SC

359,00 €
Mudel
Suuruste tabel

DJI Ronin-SC gimbal on oma eelkäija, Ronin-S\'i, edasiarendatud väiksem ja kergem versioon. 3-teljeline ühe käe gimbal on loodud väikestele peeglita kaameratele, mis kaaluvad alla 2kg.

Kuigi Ronin-SC on väiksem, on tal oma suuruse kohta külluslikult funktsioone, disaini täiustusi ja tehnoloogiat.
Gimbal stabiliseerib, paanib, kallutab ja pöörab, samuti on võimalik 360° pidevalt paanida, et luua stabiilseid 3D/360° kaadreid.

Lihtsasti kaasaskantav gimbal kaalub vaid 1 kilo, mis teeb võtete ajal kaamera ja gimbali pikalt käes hoidmise oluliselt mugavamaks.

Seadmel on kaks lukustusreziimi kaamera stabiliseerimiseks ja gimbali hoiustamiseks.
Libisev kiirkinnitusega kaameraplaat teeb kaamera tasakaalustamise ühelt võttepaigalt teisele liikumisel lihtsaks - tasakaalusta kaamera ja lukusta positsiooni, eemalda kaamera koos plaadiga,
pane gimbal hoiustamisreziimi ja liigu edasi. Kohale jõudes võid gimbalile kaamera kinnitada, tasakaalustamise luku lahti teha, gimbali sisse lülitada ning kaamera on jälle tasakaalustatud.

Ronin-SC\'l on salvestusnupp ning juhtkang täpseks gimbali juhtimiseks. Samuti on seadmel re-center päästiknupp, mis viib gimbali tagasi algpositsiooni.

Gimbalil on M nupp, mida all hoides läheb seade Sport reziimi, mis pakub kiiremat tagasisidet, et saaksid salvestada ka tempokamaid võtteid.
Kasutades iOS või Android rakendust Bluetooth 5.0 ühendusega, saad uuendatud Active Track 3.0 reziimi abil jälitada salvestatavat ilma juhtkangi kasutamata.
Veel üks kasulik reziim on DJI Force Mobile, mille abil saad gimbali liikumist kontrollida ka siis, kui ta on kinnitatud kolmjalale. 
Rakendus kasutab nutitelefoni güroskoopi, lubades sul juhtida gimbalit täpselt ja naturaalselt omaenda käe liikumise järgi.
Teiste sisseehitatud funktsioonide seas on ka time-lapse ja motion-lapse reziimid.

Ronin-SC kasutab 2450mAh laetavat 18659 LiPo akut, mis on käepidemesse sisse ehitatud. Aku tööaeg on kuni 11 tundi ja on laetav USB-C pesa kaudu.

USB-C pesa kaudu saab ka kaamerat juhtida (run/stop, focus pulling), kasutades komplektis kaasas olevat multiport USB kaablit, mis on ühendatud sobiva kaamera külge.
Käepidemel on ka 1/4\"-20 ja 3/8\"-16 keermed, et saaksid kinnitada lisavarustust, nagu näiteks komplektis kaasas olev nutitelefoni hoidik.

Komplektis on veel kaasas pikendatud käepide/kolmjalg, kaamera tõstja, läätse tugi, portide kate, kuuskantvõti, kiirkinnitusplaat 1/4\"-20 kaamera kinnituskruviga, M4 kruvi, kaamera USB kontrollkabel,

USB-C kontrollkaabel, USB-C laadimiskaabel, USB-C - micro-USB adapter ning kandekarp.

Automaatsed režiimid

Panoraam

Kasuta Ronin-SC\'d, et jäädvustada 360° paanivaid ja pööravaid panoraamvõtteid täpse gimbali liikumise abil.

Force Mobile

Kasuta oma nutitelefoni güroskoopi, et juhtida gimbali liikumist enda käe liikumisega. Ülimadal latentsus pakub täpset ja intuitiivset gimbali juhtimiskogemust.

Time-Lapse ja Motion-Lapse

Kasuta DJI Ronin rakendust (Android/iOS), et saaksid kontrollida oma kaamerat ja panna ta pilte tegema täpsete intervallidega. Hiljem võid pilte järjestades luua time-lapse video.

Samuti võid sa rakenduses eelsalvestada täpse gimbali liikumisteekonna time-lapse ajaks.

Jälitamine

Active Track 3.0 abil saad programmeerida korratavaid gimbali liikumsteekondi ning jälitada filmitavat ilma, et operaator peaks gimbalit juhtima.

Üldised omadused

Automaatne kalibratsioon

Kui automaatne kalibratsioon on lubatud, sätestab gimbal sobiva mootori jäikuse, hinnates kaamera raskust.

Nihkes pöörav mootor

Tänu nihkes olevale pööravale mootorile hoiab Ronin-SC kaamerat kõrgemal kui pöörav telg, mis jätab kaamera LCD ekraani blokeerimata.

Selle disaini abil väheneb kaamera värin, mis toimub kaamera ümber pööramisel ülevalt alla ja vastupidi.

Modulaarne disain

Ronin-SC on loodud modulaarseks ning seadmel on otseühendusega ja juhtmevabade lisaseadmete tugi. 

Mitmekülgsus

Ronin-SC saab kinnitada puldiautole madala nurgaga kaadrite jaoks ja seadet saab kasutada ka kaugjuhitavana tõstepoomil.

Lisade tugi

Seadmel on 1/4\"-20 ja 3/8\"-16 keermed, et saaksid lisada seadmele mikrofoni, LED tule või juhtmevaba videotransmitteri.

Lisaks:
 • DJI spetsiaalsed gimbali mootorid kodeerijatega
 • Bluetooth 5.0 ühendus
 • Füüsiline juhtkang ja virtuaalse juhtkangi tugi
 • Time-lapse, jälgimise ja panoraamvõtete tugi
 • Sportrežiimi tugi
 • 3D/360° pööramise tugi
 • Kiirsalvestuse funktsioon
 • Tulen ise järele 0,00 €
  Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›