Kohaletoimetamine
Tagastamine
Taaskasutus

Beebi

esimene tahvelarvuti tutvustab talle tähti, esimesi sõnu, loomi ja palju muud! Tutvustame teile beebide tahvelarvutit - Fisher-Price® Laugh & Learn® Smart Stages Tahvelarvuti! Tahvelarvutil on Smart Stages tehnoloogia - uus põnev viis kohandada lelu õppematerjale vastavalt lapse vanusele! Iga beebi areneb erinevalt ja Smart Stages tehnoloogia võimaldab Teil valida oma lapsele sobiv etapp! Kolmes mängutasemes on palju erinevaid arengut edendavaid laule, väljendeid ja helisid. Beebisaab vajutada ühte 28st äpiruudust, et lülitada sisse helid ja muusika ning lukustada lahti õpetav sisu tähtedest, esimestest sõnadest, loomadest ja muust põnevast. Et mängurõõmu oleks veelgi rohkem, süttivad tahvelarvuti ekraanil tuled, mis vilguvad samas rütmis muusika ja väljenditega.

Omadused:

• Tutvustab beebile tähti, esimesi sõnu, loomi ja palju muud!

• Palju muusikat, erinevaid väljendeid ja lõbusaid helisid!

•Smart Stages tehnoloogia - õpetav sisu muutub beebi kasvades

• Sinu väiksekese jaoks on kolm erinevat mängutaset, mis pakuvad uudseid laule, väljendeid ja helisid

• Töötab kolme AA patareiga

• Saadaval nelja erinevat värvi!

1. tase – Avasta – 12+ kuud Avastamine käelisest tegevusest pälvib tunnustuse lõbusate helide ja väljenditega ning lauludega kaasalaulmiseks. Beebi võib vajutada ükskõik millist täheruutu, et kuulda esimesi sõnu nagu „Jäätis".

2. tase – Innustu – 18+ kuud. Tase innustab beebit leidma tähti ja esemeid! Muusika, helid ja väljendid on lapsele tunnustuseks mängu eest. Vajuta nuppudele, et kuulda sõnumeid nagu „Otsi üles ... Mõmmi".

3. tase – Kujutle – 3‒36 kuud Nagu ehtne tahvelarvuti, aga palju lõbusam! Väga tõetruu disainiga lameekraan-tahvelarvuti, mis innustab imiteerima ja arendab kujutlusvõimet läbi varajase rollimängu. „Hii-haa! Kas sa oskad hirnuda nagu hobune?"

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

RIMONNE
Rimonne Baltic OÜ

Rimonne Baltic OÜ (Registrikood: 10889825)
Supluse pst 1-220e, 11911, Tallinn, Harjumaa

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.

Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa. Müü Basaaris
Anna ära
Kui soovid toodet lihtsalt ära anda, siis anna see taaskasutusse. Meie koostööpartner Uuskasutuskeskus on meie keskuste juurde püstitanud mugavad korjanduskastid. Too Uuskasutuskeskusesse
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta. Vaata jäätmekäitlusvõimalusi Loe veel taaskasutuse kohta