Põnevad kingiideed lastele

Selle talve popimate mänguasjade valikust leiab uusi ja põnevaid kingiideid igas vanuses mängusõpradele.

Aegumatu Barbie

Barbie on jätkuvalt tüdrukute lemmik. Ta julgustab tüdrukuid unistama suurelt ja nägema end kõikvõimalikes rollides. Uued kollektsioonid viivad tüdrukud seiklustesse päris maailma, õpetavad enda eest hoolitsema ning väärtustama sporti ja tervislikke eluviise.

Selle aasta uudistoode on Barbie ilusalong. Komplekti kuulub Barbie, kutsikas, voolimismass ja vorm, et teha näomaske Barbiele ja tema kutsule.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Barbie on alati armastanud ka lemmikloomi. Uus Barbie kutsude jalutuskomplekt õpetab lapsi hoolitsema oma lemmikloomade eest.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Enchantimals fännidele

5-6 aastaste tüdrukute seas on jätkuvalt populaarne Enchantimals sari. Selle hooaja Enchatimalsid on talvisteks seiklusteks valmis. Uue, ägeda Lumeoru suusamajakomplektiga saab kihutada lumistel nõlvadel koos jänkutüdrukuga ja nautida täiuslikku talvepäeva.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Uus Cave Club koopaklubi

Cave Club on uus, põnev nukusari maailma esimesest sõpruskonnast. Nad on pärit dinosauruste ajast, aga nad naudivad kõike uut ja huvitavat ning jutustavad põnevaid lugusid sellest kuidas kõik kunagi on alguse saanud. Cave Club koopaklubi valikusse kuulub 5 erinevat nukku. 

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Väike ja vapper Polly Pocket

Polly Pocket ei löö kõhklema ühegi seikluse ees. Selle talve hitt-toode on Polly järvemaja kus jagub tegevusi ja inspiratsiooni üha uuteks ja uuteks seiklusteks. Kahekorruselises Polly Pocket järvemajas on kõike - magamistuba, vannituba, köök, söögituba ja lisaks palju lõbusaid tegevusi.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Legendaarne Hot Wheels

Hot Wheels mängukomplektid rõõmustavad igat poissi. City sarjast leiab põnevaid mängukomplekte 3-9 aastastele poistele. Näiteks uus trikiparkla, mis mahutab enam kui 20 autot ja võimaldab autodel hüpata ühelt korruselt teisele.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Uus robotdraakoni mängukomplekt paneb aga kõik mängijate oskused proovile, et päästa Hot Wheels linn koletu, motoriseeritud robotdraakoni käest. Kõik Hot Wheels mängukomplektid on omavahel ühendatavad ja lasevad mängijatel luua päris oma Hot Wheels maailma.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Väikestele rongisõpradele

Thomas & Friends multikatest tuntud vahvad ja sõbralikud vedurid on iga väikese rongisõbra unistus. Selle aasta tootevalikus on eriti äge, kõndiva sillaga mängukomplekt – seiklusrikas rada koos liikuva sillaga.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Joonista õhus

Lauamängude maailmas lööb laineid uus Pictionary Air. Äraarvamismäng, mis annab sõnamängule hoopis uue tähenduse, ühendades nii sõnamängu kui ka joonistamise. Kasuta vaid digitaalselt pliiatsit ja joonista õhku. Pictionary Air TM sobib suurepäraselt igaks peo- või mänguõhtuks sõprade või perega. Sobilik lastele alates 8-eluaastast.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Maailma populaarseim sõnamäng

Hea ja arendav kingitus on Scrabble. Scrabble arendab sõnavara, keeletaju ja loovust ning on suurepärane meelelahutus nii pere kui ka sõprade seltsis. Scrabble pakub mängurõõmu alates 10. eluaastast ja on nutikas kingitus ka täiskasvanutele.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Arendavad lelud kõige pisematele

Fisher-Price mänguasjade kollektsiooni lipulaev on eestikeelsete, laulvate ja kõnelevate mänguasjade sari „Õpi ja naera. Kõikide beebide lemmik on lõbusate Smart Stages õppimistasemetega eestikeelne kutsu, kes reageerib beebi puudutusele naljakate ütlemiste ja lauludega kaasalaulmiseks. Sobivad vanusele 6-36 kuud.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Uus Fisher-Price muusikaline, rahustav saarmapoiss on kiirelt saanud nii emmede kui beebide lemmikuks. Saarmapoiss rahustab beebit loomuliku rütmilise hingamisheli ja vibratsiooniga, loob turvatunnet ja arendab beebi meeli. Hea valik nii jõulu- kui katsikukingituseks, sest kaisusaarmas sobib beebile sünnist alates.

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Arendav kingitus 1-aastastele

MegaBloks arendab lapse loovust, enesekindlust ja kujutlusvõimet. MegaBloks klotsid on loodud väikestele kätele suurte mõtete elluviimiseks! Mängulusti lisavad uued, veerevad üllatusklotsid, mis muudavad ehitusmängu interaktiivseks. Lõbusatele, avanevatele üllatusklotsidele on põnev järgi roomata ja neid veeretada!

Põnevad kingiideed lastele - RIMONNE

Soovitused

Huvitavat lugemist