Siremar

Laumäng Vikerkaar. Mäng värvidest (EST/RUS)

10,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 tööpäevaga.
Maailm on täis võrratuid elamusi, kui oskad märgata ja kasutada oma meeli. Nägemine, kompamine, maitsmine, kuulmine ja haistmine on meie asendamatud teejuhid teel läbi elu. Mida teravamad on meeled, seda põnevam on seiklus. Kuid nagu elus ikka - keegi ei sünni meistrina. Nii tuleb ka meeli arendada, et märgata ümbritsevat keskkonda ning selle võludest osa saada.
Milline maagiline värvidemäng ilmub taevasse, kui üheaegselt sajab vihma ja paistab päike! Justkui võluväel kerkib keset taevalaotust ideaalne vikerkaar, mis toob esile seitse kirgast värvi. Värvidemaailm on väga põnev, sest toonide varjundeid on meeletult palju. Kas Sina tead, milline näeb välja indigosinine ja kuidas see erineb ultramariinsinisest? Pane valmis oma nägemismeel ja valmistu osa saama värvidemaailma rikkalikust avastusretkest.
VIKERKAAR on suurepäraselt hariv mäng lastele vanuses 3-10 eluaastat - väikelaps õpib tundma värve ja esemeid, mis meid igapäevaelus ümbritsevad. Lisaks leiab mänguga kaasas olevast brožüürist põnevat infot värvide kohta. VIKERKAAREL on mitu mänguvõimalust - värvidel põhinevat puslet kokku pannes õpib laps värve eristama ja neid nimetama; paide piltide üles otsimine nõuab head tähelepanuvõimet ja kiiret reageerimist; proovida tasub ka ulakamat varianti, kus värvid ei ole omal kohal. Põnevat ajaviidet leiavad endale nii pisemad kui suuremad lapsed.
VIKERKAAR on esimene mäng sarjast „Meeled“. Sarja teine mäng on NINA VASTU NINA uurib lõhnasid ja haistmismeelt; Sarja kolmas mäng PIMM POMM aga hõlmab helisid ja kuulmismeelt.
Keel: eesti, vene
Soovitav iga: 3+
Mängijaid: 1-6
Keskmine mänguaeg: 30 min
Mõõdud: 27 x 19 x 5 cm
Vaata ka sarnaseid tooteid: Lauamängud.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 5-7 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 5-7 tööpäevaga..
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta