E-R 10-20 L 10-18 P 10-16. Lahtiolekuajad

Keskusest

Tempo Keskus on tegutsenud kaubandushoonena alates 1995. aastast.

Tempo Mööblimaja

Astri Grupp ostis hoone 2000. aastal ning keskus sai nimeks Tempo Keskus. Tempo Keskus rekonstrueeriti 2000. aastal ning samal aastal avas seal uksed lisaks paarikümnele väiksemale poele ka ASTRI Toidupood. Sama aasta lõpul müüdi ASTRI Toidupoodide kett ETK-le ning aastatel 2000 - 2015 tegutses Tempo Keskuses ankurüürnikuna esmalt A&O Toidukauplus ning hiljem KONSUM.

Tempo Mööblimaja

2012. aastal rekonstrueeriti keskuse fassaad ning 2014. aastal keskust ümbritsev autoparkla, millega laiendati parkimisvõimalusi ning parandati liiklusskeemi. 2016. aasta märtsis muudeti keskus Tempo Mööblimajaks ning sellest sai Ida-Virumaa suurim mööbli- ja sisustuskaubamaja, kus tegutseb 4 tuntud mööblikauplust: ASKO ja SOTKA mööblikauplus, Diivaniparadiis, Motique Mööblikauplus ja Mööbliait. Samuti tegutsevad keskuses keemiline puhastus, lillepood ja lemmikloomakauplus. Tempo Mööblimajas on kaubanduspinda kokku 3500 m2 ning hoone ümber on kokku 100 parkimiskohta.

Kuulumine Astri Gruppi

Tempo Mööblimaja kuulub Astri Gruppi, mis on Eesti suurim kaubanduskeskkondade arendaja. Juba 1991. aastal asutatud Astri Gruppi kuuluvad lisaks Tempo Mööblimajale ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Astri Keskus ja Fama Keskus ning pealinna Balti Jaama Turg koos lähedal asuva DEPOO-ga.

E-keskus

Internetis koondab kõiki Astri Grupi keskuseid e-keskus Astri.ee, mille vahendusel saad mugavalt ning aega ja raha säästes tellida erinevatest poodidest oma lemmiktooteid ühe ostukorviga. Vaata, kuidas Astrist tellida.