PAKKUMINE / Tropical Beauty salong

Osta 2 Balmain Hair Couture argaaniaõliga ööseerumit - kingituseks Balmain limiteeritud kollektsiooni hõbedane kamm Jaga

VAATA ›

Telli astri.ee e-poest või osta Tropical Beauty salongist (Lõunakeskusest) 2 Balmain Hair Couture argaaniaõliga ööseerumit ja me kingime Balmain limiteeritud kollektsiooni hõbedase kammi

Luksuslik toimeainerikas Overnight Repair Serum öiseks või päevaseks juuksehoolduseks, hoolduskuuriks. Argaania eliksiiri ja siidi proteiiniga rikastatud kontsentreeritud seerum parandab ja tugevdab juukseid seespoolt. Vähendab kahjustatud juuste nähtavaid märke lõhenenud otstest.

Orgaanilise argaaniaõliga seerum

Argaaniaõli eliksiir pärineb Marokost, argaaniapuu viljast. Imendub sügavuB ja tänu oma mitmekülgsele koosBsele lisab sära, pehmuse, tugevuse ja kaitseb kahjustatud juuste struktuuri. Taaselustab eriB kuumtöödeldud ja värvitud juuste lõhenenud otsi. Tagab termilise ja UV-kaitse. Võimas antioksüdant. Naha sõbralik.

  • Päevalilleseemne õli - Päevalilleseemne õli, mida iseloomustab kõrge fütosteroolisisaldus. Niisutab ja tugevdab juuste kaitseomadusi. Toimib antioksüdandina.
  • Chiaseemne õli - kõrge toiteväärtusega chiaseemne õli sisaldab juukseid rahustavaid, niisutavaid ja toitvaid rasvhappeid, mineraale, B-vitamiine, aminohappeid ja anBoksüdante.
  • Sojaoa õli - toimib antioksüdandina.
  • Kookosõli - toidab ja niisutab.
  • Kinoaõli - sisaldab asendamatuid rasvhappeid ja vitamiine. Parandab, toidab ja toimib antiksüdandina.
  • Monoiõli - ekstraheeritakse orhideest, mis leidub ainult Prantsuse Polüneesias. See rahustab ja parandab nahka mitmekülgsel viisil.