Vahvlihaldjad

Numbritort tassikookidest

38,00 €
Vali number
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 3 tunniga.
Numbritort tassikookidest on suurepärane alternatiiv traditsioonilisele sünnipäevatordile. Seda on lihtne serveerida ja sünnipäevalaual äärmiselt efektne! Enda soovitud numbri tellimiseks vali variatsioonidest numbrikombinatsioon, mis vastab sünnipäevalapse vanusele. Kahekohaliste numbrite jaoks vali kumbki number eraldi ja kirjuta kommentaaridesse sünnipäevalapse vanus.
Numbrite hinnad erinevad nendes sisalduvate tassikookide erineva arvu tõttu. Spikker: number "0" moodustab 13 tassikooki, number "1" moodustab 10 tassikooki, number "2" moodustab 14 tassikooki, number "3" moodustab 13 tassikooki, number "4" moodustab 13 tassikooki, number "5" moodustab 14 tassikooki, number "6" moodustab 15 tassikooki, number "7" moodustab 12 tassikooki, number "8" moodustab 15 tassikooki, number "9" moodustab 15 tassikooki.
Soovitud värvikombinatsiooni jaoks (kollane, roosa, türkiisroheline, sinine) palun kirjuta oma soov kommentaaridesse.
Ühe tassikoogi hind on 3,80€
Toodet tellides palun vali kohaletoimetamine kulleriga või ise järele tulemine. Smartpostiga antud toodet saata ei ole võimalik.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Magusad tordid, Koogid ja tassikoogid, Kinkekomplektid.
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
Kiirkuller (Tallinn) 4,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-P 11.00-20.00. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›