VALGUSESAAR

Kanaldamise CD (1 CD)

9,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Riina Grethiel

Ühenduse loomine Kõrgema Õpetajaga ja häälestumine kanaldamisele
Teadvuse sees on palju erinevaid tasandeid. Et avaneda kõrgemate reaalsuste kogemisele, on tähtis viia tasakaalu oma intuitiivne ning loogiline mõtlemine, tasakaalustada pildid ja sõnad enese sees. Kanaldamisel kasutame neid mõlemaid. Meie intuitiivne pool on alati teadlik sellest, mis toimub energiatasandil, mis peitub sõnade ning nähtuste taga. Intuitsiooni kuulamine on kindlasti üks olulisemaid tegureid kanaldama õppimisel. Meil tuleks hakata järjest enam usaldama oma sisetunnet ning lasta sel vormuda sõnadeks ja mõisteteks, nii et meie sees olev kõrgem teadmine, saaks siseneda tavateadvusesse. Siis saame seda rakendada ka argisituatsioonides ning kergendada oluliselt oma edasiminekut.
Ükskõik, kas kanaldame oma Kõrgemat Õpetajat, Mina Olen Kohalolekut, valgustunud tulevikumina, kaitseinglit või mõnd ülestõusnud meistrit, saame alati sõnumeid, mille järgi toimimine viib meid kooskõlla kõrgema plaaniga.
Olendid puhastest maailmadest ilmuvad nagu pehme puudutus isegi siis, kui energia on väga tugev. Neid tuleb alati kutsuda ning kõige puhtamalt tulevad nende sõnumid läbi siis, kui häälestume kanaldades tingimusteta armastusele. Nad austavad vaba tahte seadust ega sekku meie ellu ega valikutesse mitte iialgi vägivaldselt. Nad ei avalda survet. Nad jäävad alati armastavateks ning ülimalt kannatlikeks. Nad ootavad ära, kuni oleme valmis nendega koostööd alustama ning on alati kohal, et meie teekonda pehmendada ja kogemusi mahendada. Nende eesmärk on inimest julgustada ja toetada ning aidata meil avastada seda, kes me tegelikult oleme – osake Algallikast, mõõtmatu potentsiaaliga jumalik valgusolend. Ning kui me siis ärkame kord oma tõelisele olemusele ja õpime eneses peituvaid jumalikke ande taas kasutama, siis on kogu universumi tarkus ning teadmised täielikult meie käeulatuses.
See CD on kontsentreeritud versioon audiokursuse "Labürindipühitsus ehk teekond südame pühasse ruumi ja valguskeha aktiveerimine" 3-nda plaadi esimesest meditatsioonist ning loodud taotlusega pakkuda abivahendit Kõrgema Õpetaja kanaldamiseks. Et kehasse laskunult on raske näha suuremat plaani ja haarata kogu tervikut, vajab maine isiksus juhendamist oma olemuse kõrgematelt tasanditelt. Nimetagem seda puhast teadvusetasandit Kõrgemaks Õpetajaks, kuna just Temalt saame informatsiooni, mis aitab meil püsida hingerajal. See Õpetaja on puhas valgusolend, ülestõusnud meister või teie enda valgustunud tulevikumina, kes aitab sünkroniseerida ajupoolkerad, nii et parem poolkera võiks võtta vastu pilte, värve, valgust ja helisid ning vasak tõlgendada saadud valguspakette mõistusele arusaadavateks sõnumiteks.
NB! Kanaldama asudes, pange valmis paber ja kirjutusvahend või kasutage diktofoni!
Vaata ka sarnaseid tooteid: CD plaadid, Audioraamatud ja audioõpikud.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta