VALGUSESAAR

Kuldajastu loomine

10,44 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Riina Grethiel Leppoja

Valik loenguid, kanaldusi ja meditatsioone kõrgemale sagedusele häälestumiseks

Kui tõeliselt mõistame, et loome oma reaalsust ise, siis lahustub üks oluline tõke meie sünnipärase loomisvõime eest. Järgmiseks sammuks on sageduse tõstmine ja positiivsele visioonile keskendumine, sest siin reaalsuses kujundame kogemust ümbritsevast maailmast oma uskumuste kohaselt ning reaalsus manifesteerub vastavalt vibratsioonile, mida välja saadame.
Kuldajastu on eelkõige nägemus kõrgematele vaimsetele ja eetilistele väärtustele rajatud harmoonilisest elukeskkonnast, kus toetatakse inimeste ärkamist seeselavale valgusele, samuti iga hinge püüdlust edasise täiustumise poole. Kuldajastut iseloomustavad rahu, õnn ja harmoonia, samuti kõik tingimused vabadusel põhinevaks vaimseks kasvuks ning maailma tervendavate ja rikastavate väärtuste loomiseks. Ideaalis võrdub kuldajastu valgustunud ühiskonnaga, mis koosneb inimestest, kes on juba mõistnud kehastumise tähtsaimat eesmärki – ankurdada enese puhas vaimne olemus füüsilisse reaalsusesse.
Kuigi valguse hulk maailmas on oluliselt suurenenud, lahutavad meid kuldajastu kogemusest ebakõlalised ja puhastamata energiad, mis liiguvad meie energiakanalites ja varjutavad meie tajusid. Need tumedad varjud kuuluvad minevikku ning nüüd on aeg neist täielikult vabaneda. Väline reaalsus võib muutuda üsna kiiresti ning enamikke neist muutustest vormib ja suunab meie kollektiivne mõtte- ja tundeenergia. Ennast tervendades ja puhastades ning oma sisemist loomisväge õigesti rakendades võime valida tee, mis juhatab meid sujuvalt ja harmooniliselt kõrgemasse võimalikku tulevikku – uude kuldajastusse. Kui toome esile oma sisemise valguse, siis hakkavad meist lähtuma ulatuslikud tervendavad mõjuringid, mis aitavad ka teistel rahu, armastuse ja õnne vibratsioonidele häälestuda. Tõeline kuldajastu tekib ja areneb rohujuuretasandil, sest seda loob puhaste taotlustega üksikisikutest lähtuv kõrgsageduslik energia.

Pehmed kaaned, 75 lk.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta