VALGUSESAAR

Labürindipühitsus ehk teekond südame pühasse ruumi ja valguskeha aktiveerimine (3 CD)

29,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Riina Grethiel

Enese tõelisele jumalikule olemusele häälestav audiokursus
Selle väga intensiivse ja kontsentreeritud audiokursuse eesmärgiks, mis on loodud mitmete aastate jooksul Püha Geomeetria ja Loomise Koolis toimunud elavate seminaride põhjal, on juhatada otsija läbi tema olemuse eri kihtide südames asuva vaimse allikani – sinna, kus Loomine aset leiab. "Teekond", mis võttis algul (aastatel 2004-2005) aega seitse nädalat, kestis hiljem kolm ja viimaks kaks nädalavahetust, on nüüd koondatud kokku kolmele CD-le ning sisaldab transformeerivat protsessi, mille käigus aktiveerite oma valguskeha. Nii nagu elav seminaride tsükkel, on ka käesolev audiokursus üles ehitatud labürint-mandala printsiibile. Tegemist on astmelise, spiraalselt kulgeva rajaga eneses olevate tasandite läbimiseks, integreerimiseks ning tasakaalustamiseks, et jõuda Jumala kogemuseni (Püha Graalini) enese sees.
Labürindipühitsus
On üks eriline sümbol, mida võib leida kõikjalt üle kogu maailma, paljudest kultuuridest, paljude rahvaste hulgast. See on ringikujuline labürint, mille põhiplaan on ülesehitud nii, et teekond läbi labürindis olevate eri kihistuste koosneb vaid ühest võimalikust rajast ning see rada viib alati välja labürindi keskmesse. Rännak läbi niisuguse labürindi on tegelikult teekond ringi ehk mandala keskpunkti. Tegemist on vaimse labürindiga, mida võib vaadelda ka kui kaarti omaenese jumaliku olemuse leidmise juurde. See teekond on spiraalne ning kulgeb teatud loogika alusel läbi meie olemuse seitsme tähtsama kihistuse, mida pühitsetav üheks harmooniliseks tervikuks lõimib. Vaimne labürint ei ole keerdkäikude rägastik, kuna läbi erinevate kihistuste viib vaid üksainus rada ning seda järgides jõutakse alati sihile – oma olemuse keskmesse, kus kogetakse täiuslikku rahu ja üksolemist jumalikuga nii iseendas kui kõiges olemasolevas.
Enne labürindikeskmesse – südame pühasse ruumi – jõudmist võib eristada seitset kihistust, mida pühitsusprotsessi käigus läbitakse. Need on seitse õppetundi, mis moodustavad koos lahutamatu terviku ning hõlmavad: (1) häälestumist Kõrgemale Tahtele (ja enese tervendamist Kõrgema Tahte kiirtega, mis on ääretult võimas ja kõike negatiivset lahustav puhas Allika energia); (2) sisemise mees- ja naispoole tasakaalustamist; (3) hirmumustrite lahustamist; (4) südame tervendamist ja Kõrgema Mina ehk Taevase hingega ühinemist (mille käigus kutsutakse tagasi ning integreeritakse teie tervikolemisse ka kõik kaotsiläinud hingeosad); (5) valguskeha ehk Mer-Ka-Ba aktiveerimine (nagu on kirjeldatud Drunvalo Melchizedeki raamatu "Elulille iidne saladus" II osas) ja vaimu ehk võimsa Mina Olen Kohaloleku ankurdamine; (6) ühenduse loomine oma sisemise õpetaja ehk vaimse teejuhiga (keda võib nimetada ka Kõrgemaks Õpetajaks), kes vahendab meile Allika tarkust, ning (7) avanemine kanaldamisele ja omaenda sisemise jumalikkuse esiletoomisele, oma Tõe väljendamisele ja selles elamisele. Pühitsus kulmineerib rännakus kõige pühamasse paika enese sees – oma südame pühasse ruumi, kust võite leida oma eluülesande sümboleid, tervendada Maad, avastada läbipääsu avakosmosesse ja teistesse tegelikkustesse või suunduda kõige salajasemasse ning pühamasse loomiskambrisse, kus kohtute Allika enesega.
Selle audiokursuse eesmärgiks on avanemine eespool nimetatud tasanditele, samuti nende tasandite tasakaalustamine ja tervikuks integreerimine. Protsess koosneb kaheksast meditatsioonist ja valguskeha aktiveerivast kujustamisharjutusest, mis on mahutatud kolmele CD-le.
Vaata ka sarnaseid tooteid: CD plaadid, Audioraamatud ja audioõpikud.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta