VALGUSESAAR

Püha teekond

10,55 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Eric Klein

Kanaldatud sõnumeid ülestõusnud meistritelt

Universum on määratult suur multidimensiooniline looming, mida asustavad nii olendid kolmandast (füüsilisest) dimensioonist kui ka loendamatud olevused, kes eksisteerivad pigem energia kujul. Paraku on meie tajud võimelised saama informatsiooni üksnes füüsilises maailmas eksisteerivate nähtuste kohta. See on ka põhjuseks, miks enamik inimesi ei näe enda ümber ingleid, ülestõusnud meistreid ega teisi vaimsed olendeid. Kuid aja jooksul võivad vaimsed praktikad äratada meis uinuvad vaimsed tajud, lubades meil vahetevahel näha, kuulda või tunda ka kõrgematest dimensioonidest pärit olendite kohalolekut. Sedalaadi kogemused ei ole muidugi meie isikliku arengu peaeesmärgiks, kuid küllalt sageli on need ärkamisprotsessi kõrvalproduktiks. Teadlik suhtlemine nähtamatute olenditega võib osutuda suureks õnnistuseks, kuna nad võivad jagada meile, maapealse kooli lõpetajatele, oma imelisi tervendavaid energiaid ning jumalikku inspiratsiooni.
Raamatus "Püha teekond" jagab Eric Klein oma nägemusi vaimse tee olemuse kohta ning räägib ka omaenda pühitsusteekonnast. Lisaks sisaldab see raamat kanaldusi, mis pärinevad autori viimasest avalikust kursustetsüklist "Armastuse ookean". Puhtalt ja selgelt vahendab Eric Klein ülestõusnud meistrite sõnumeid, mis mõjuvad lugemisel võimsate, tervendavate ja elumuutvate pühitsustena. Eric Kleini loetakse üheks meie aja parimaks kanaldajaks, kelle poolt vahendatud sõnumeid lugedes võite tunda, otsekui kõneleksid meistrid vahetult teiega. Käesolev raamat on särav kroon Eric Kleini elutööle, mis võtab kokku kõige olulisema, mida on vaimne maailm praegusel ajastul tema kaudu maailmale vahendamas. Pole oluline, kas olete vaimsel teel alles algaja või juba edasijõudnu, sellest raamatust leiate sõnumeid, mis puudutavad teie südant ja ülendavad vaimu. Õnnistatud teekonda kodu poole!

Pehmed kaaned, 118 lk.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta