VALGUSESAAR

Seitse taoistlikku meistrit

13,44 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Autor: Eva Wong

Romaani vormis käsiraamat taoistlike salateadmiste praktiseerimisest

Haarav lugu seitsme reaalselt elanud inimese vaimse eneseteostuse teekonnast!

Raamat "Seitse taoistlikku meistrit" sulatab seikluslikult ühte ajaloo ja legendid, et tutvustada kaasakiskuvas vormis taoismi põhialuseid. Ühelt poolt on tegu ajatut tarkust sisaldava käsiraamatuga, mis annab lugejale ülevaate taoistlike praktikate olemusest ja tähendusest. Teisalt räägib see romaani vormis jutustus kuue mehe ja ühe naise eneseleidmise, valgustumise ning viimaks ka surematuks saamise teekonnast. Need tegelased ja nende õpetaja Wang Ch’ung-yang on kõik ajaloolised isikud, kes elasid Lõuna Sungi (1127-1279) ja Yuani (1274-1368) dünastia aegadel Hiinas. Wangi peetakse üheks Täieliku Reaalsuse Kooli – taoismi haru, millel on tugevad seosed ka zen-budismiga – suurimaks meistriks. See raamat toob nii Wangi õpetussõnade kui kõigi tegelaste seikluste abil lugejani taoistliku filosoofia ja praktika põhiolemuse. Tutvustatakse teemasid nagu meele ja keha arendamine, taoistlikud meditatsioonitehnikad, nelja suurima takistuse ületamine, sisemine alkeemia ning paljut muud.
"Seitsme taoistlikku meistri" autor pole teada, kuid raamatu kirjandusliku stiili järgi võib oletada, et romaan kirjutati Mingi dünastia keskmisel perioodil (ca 1500. aasta paiku). Selle põneva ja praktilisi juhiseid sisaldava loo on inglise keeles ümber jutustanud taoismi praktik ja akadeemiaväline õpetlane Eva Wong. Autor on kirjutanud ja tõlkinud mitmeid raamatuid taoismist ja taoismiga seotud teemadel, kaasa arvatud "Feng shui meistrikursus", "Lugusid taoistlikest surematutest" ning "Tervise, pikaealisuse ja surematuse Tao".

Pehmed kaaned, 194 lk.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta