VALGUSESAAR

Sise-Maa ja Lemuuria tervenduse mandalaga kõrvarõngad

13,00 € 20,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 päevaga.
Läbimõõt ca 1,8 cm. Ümara suurendava klaasiga!
© Riina Grethiel
Seda mandalat vaadates võid suunduda meditatsioonis uuenemise ja tervenemise templisse, mis asub siseplaanides, ning võtta vastu Lemuuria tervendust. Sind juhatakse väga erilisse kristallkambrisse, mis koosneb peamiselt Lemuuria täheseemnekristallidest ning on kaunistatud ka erakordselt kõrgsagedusliku merevaiguga. Lisaks leidub seal kuldseid, hõbedasi, helesiniseid, roosakaid, säravvalgeid, kuld- ja hõbevalgeid kristalle, mida alles tulevikus inimkonnale tutvustatakse. Sind tervendatakse nende kristallide energia ja valgusega. Eelkõige on tähelepanu südame tervendamisel ja äratamisel, nii et Sinu süda võiks hakata välja kiirgama säravat valgust, otsekui oleks seal süttinud keskpäike. Sind tervendatakse ka kuld- ja hõbekristalse leegiga, mis on täidetud tervendavate pühageomeetriliste mustritega. Puhastatakse Sinu energiakehasid, eelkõige emotsionaalkeha ja mentaalkeha, tehes ruumi uutele harmoonilistele ja duaalsusest vabadele mõttemustritele. Sinu eeterkeha täitub kõige säravama valgusega. Sinus ärkab Su tõeline jumalik olemus – Allika Mina. Kui tõused sel meditatiivsel rännakul tervendusasemelt, võid paluda, et Sulle näidataks peeglit ... Sealt vaatab vastu särav ja kiirgav valgusolend. See oled Sina ise – kooskõlas oma algse olemusega. Vaata endale otsa ning aktsepteeri enese täiuslikkust! Soovi korral võid saata tervendust ka oma minevikku, tulevikku, Eestimaale, kogu maailmale ...
Riina Grethieli mandalaehted on kaitsvad talismanid, mis on loodud taotlusega vahendada mandalatesse ankurdatud puhtaid vibratsioone ehte kujul. Nüüd on võimalik tervendavaid ja kaitsvaid mandalaid ehtena kaelas kanda ning lasta nende harmoniseerivatel võngetel oma energiavälja tugevdada!
Materjal: Hõbetatud tsingi sulam (plii ja nikkli vaba) ja kumer suurendav klaas. RoHS nõuetele vastav.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Eesti Disain, Kõrvarõngad.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta